pomozte mi s VELKYM problemom

lulu 1

A funguje táto oddelená strava aj pri zhodení posledných, takmer najťažších 4-5 kíl (na ktoré už nič nič nezaberá????)

fernanda

heni,presne tieto zásady som dodržiavala aj ja,a pearfektne som schudla! Určite máš prečítanú knihu AKO SI OVLÁDAŤ TELO.
Jana 1515,ak sa k tej publikácii dostaneš, prečítaj a budeš veľmi motivovaná dodržiavať oddelenú stravu a s výsledkami budeš spokojná!!!
Napísali Harvey a Marilyn Diamond.

heni

Do 12 hod len ovocie, ked si das banan tak o 1hod na to mozes obedovat. Obed oddelena strava: t.j. maso+zelenina( surova,alebo dusena); zemiaky,ryza,cestoviny+zelenina. Ak si das na obed maso najblizsie ó 4hod mozes
jest, ak si das zem.,cest.,ryzu tak o 3hod. Na olovrant si mozes dat ovocie a potom sa mozes navecerat tak isto ako na obed. Nezabudaj maso+zemiaky,ryzu,cest. nesmies spolu jest. Pokial neschudnes na tolko kolko by si chcela byt do tej doby vynechaj uplne chlieb, kolace, sladkosti, colu a podobne sladene malinovky. Mozes pit 100% ovoc.stavu alebo mineralku. Moj bratranec schudol za 2 mesiace 20kg.
Prvy tyzden je trosku tazky ale ked budes vidiet, ze sa ti kila stracaju bude Ta to inspirovat. Drzim Ti palce.

iveta

Ahoj Janka :o) mne pomohlo pocitat si kazdy Kilojaul,ktory som zjedla. Nesmies presiahnut 5000 KJ hranicu a uspech bude zaruceny, samozrejme k tomu musis pridat hoooodne sportu - denne minimalne 30 min. a hlavne vipit 3 litre vody, to je tiez velmi dolezite. Vyskusaj a uvidis, ked budes pozerat na vyzivovu hodnotu, tak nezabudni kuknut aj na mnozstvo tukov. Ked budes mat chut na sladke, tak si daj piskoty, neverila by si , ale su menej kaloricke ako grahamove tycinky.
Drzim ti palce, ja som v tom tiez a ver mi, ze to pomaha, som toho prikladom :o)
Stavila som sa s mojim bratrancom, ze schudnem za dva mesiace 10 kil a zatial sa mi to dari, uz len posledne 3 dat dolu a vyhrala som. Dufam, ze som ta povzbudila :o) tak vela stastia
pa pa

consie.

Jani, nic horsie, ako schudnut za mesiac 12kg pre svoje telo nemozes spravit!!! To si samu seba vobec nevazis? Bud si na to mala zacat mysliet śkor, alebo sa zmier s tym, ze to pojde pomalsie, ak sa nechces uplne znicit. Chudni tak, aby si svoj denny prijem kalorii znizila o 500, potom dalsi tyzden mozes o dalsich 500, atd. Ale nechod pod 1500Kcal za den, lebo o seba prides!
A vela sa hyb! To je jedine, z coho schudnes naozaj bezpecne a bez obav o zdravie (pricom ale aj vela pi!).
A najviac nech ide za tyzden tak 0.5-1 kg dole... viac nie!!!

anikas

tú diétu by som teda neskúšala. v podstate nieje ani zlá, len má zásadnú chybu a to je málo jedla, čo nieje dobré. jedlo sa má rozložiť minimálne na 5 portcií denne a nie tak ako je to písané na spomýnanej stránke. používateľ riskuje, že keď sa začne znovu kvázi normálne stravovať, prípadne proste raz nevydrží, tak to môže byť krásny šok pre organizmus. odporúčam všetko jedlo, čo sa dá zeleninkou, sladkosti nahradiť ovocím, veľa tekutín a veľa športu + jesť pravidelne, nie hladovať

Werner

sex:) vela sportovej aktivity...nic lepsie nepoznam,caj pi, ten co je na chudnutie,proste nizkotucne jogurty,mlieka a take, tym sa vyhybaj,nejec mastne,vela zeleniny a bude to ok,uvidis,menej spi