Alergia na púpavu

Kristian4

My davame detom stopalerg, skus si ho najst na nete, slovaci to predavaju, manzelka je dlhorocna alergicka, toto kupuje z dovodu, ze je to z prirodneho zlozenia, teda skvele aj pre deti, sme odporcovia klasickych liekov...

spaceboy

ahoj, alergia moze byt rozne liecena, a najlepsie by bolo sa poradit s lekarom, co robit v pripade prejavov alergie, ako je tecenie z nosa alebo slzenie oci. Niektori to zvyknu riesit kvapkami do nosa, ale tie by sa nemali pouzivat viac ako tyzden, lebo hrozi navyk a poskodenie sliznice. Video o tom som nasiel tu www.benulekaren.sk . Preto by som naozaj odporucil toho lekara, aby Vam predpisal nieco, co tvojmu synovi este viac neuskodi

kolbasa

Keď som bol malý chlapec , tak sme behávali po lúkach, trávnatých porastoch ...púpavu sme trhali a robili sme si píšťalky , rozfukovali sme parašutistov , chutnali peľ a nos sme mali žltý :) Pred štyrmi rokmi som na jar po dlhých rokoch odrhol púpavu a len tak od radosti som si k nej privoňal , konečne púpava ... aká to vôňa toho kvetu... Do 10 min. mi z nosa tieklo , oči slzili ...na púpavu som celkom zabudol a myslel som si , že budem chorý lebo som asi prechladol alebo čo... Nič mi nebolo , nebol som chorý , bola to len alergická reakcia na púpavu . Už som to s tou púpavou nerobil ( pre istotu) . Avšak túto jar som neodolal a opäť som si odtrhol kvet púpavy a ochutnal peľ, ovoňal som ju až tak, že som mal žltý nos ... nič sa neudialo , žiadna reakcia len spomienka na detstvo a s ňou aj dobrý pocit .