do leta min 5 kilo dole, pridása niekto ?:)

rolnicka3

ahojte, ja sa pripajam, chcem dat dole do leta 10kg, 3 kila za mesiac, 65kg moj moj sen do leta a do septembra by som chcela mat 60kg. Zacala som behat, korculujem, plavam, do posilky obcas zabludim. Jedlo: ranajky-vlocky s hrozienkami, desiata ovocie, bezny obed-zdravy, nevyprazany, olovrant jogurt, vecera syr, ryba so zeleninou...a vyse 2 litra tekutin, zvasca vodu, plus zeleny caj, jedenkrat denne kava.

Iron

Mohol by niekto potvrdiť alebo vyvrátiť nasledujúce tvrdenie prosím :

Texaská univerzita a Antwerpská univerzita v Belgicku uviedli, že obézni ľudia môžu jednoducho schudnúť ak do svojej výživy zaradia koenzým Q10. Výskumom bolo dokázané, že obézni ľudia majú až 50% deficit koenzýmu Q10 v tkanive. Ľudia, ktorí jedia veľa a pritom zostávajú chudí majú výrazne vyššiu hladinu tohto koenzýmu v krvi. Tento úžasný enzým môže zvýšiť účinnosť metabolizmu v bunkách a tým stimulovať prirodzenú stratu hmotnosti.

Meretseger

Prečo nezaložíte tému do leta 5kg hore? To by mi šlo perfektne! :D No, potrebovala by som zhodiť takmer dvojnásobok, ale nehorí to, tak polovica do leta by bola viac než suppa:) Šup, šup s inšpiráciami! XD

deniki

Keby tak chudli tie, čo to naozaj potrebujú....JA sa neviem prinútiť, proste nemám vôľu!! Čo stým? Ako mi môžete poradiť?