do leta min 5 kilo dole, pridása niekto ?:)

deniki

Takže je tá diéta dobrá áno? A nie je to náhodou veľa schudnúť za mesiac 10 kíl? Trápiš telo. A nepociťuješ hlad pri diéte? No skús napísať plán...Som zvedavá

Iron

Mimochodom, kto si myslí, že brušákmi schudne, nie je tomu tak, tým si zväčšíte brušné svalstvo a paradoxne sa vám bruško opticky zväčší, takže najprv je nurné schudnúť, avšak, čím viac svalstva máte, tým rychlejšie, účinejšie spalujete kalorie.

annddyxxl

pohyb neprezierat sa samozrejme mne sa to podarilo a uz dlhsie si drzim rovnaku vahu..nezozerem na ranajky 3 krajce chleba dam si jeden,obed v mensich davkach a tak isto je to aj s vecerou samozrejme zjem nieco lahke na olovrant a desiatu.a pit vodu ja len cistu nemusim tie sladke.a sem tam si zacvicim a nie nejako rychlo normalne pretoze to je len doplnok pri chudnuti vacsie percento na uspechu ma strava.a som spokojna pretoze ja som zaryti odporca dieet a vseliakych zzracnych veci na chudnutie..

Iron

deniki : ja mám od jedného fittrenera plán na tzv. tyždennú dietu, jem 5 krát denne z toho dva krát mlieko s bielkovinovým preparátom a zakaždým dám dole 10 kg za mesiac ( u žien je to 5 kg za mesiac, možno je to individualne ) ak bude zaujem, hodím to sem.

Iron

Eliptical výborná vec. Ja som kúpil orbitrek a ľutujem, začalo to vrzgať a nedalo sa na tom cvičiť a po čase sa ulomil pedál - preto investujte do kvality.

lucinka11123

Ahojte, mam 162 cm a 65 kg, pred otehotnenim som mala 50 kg a teraz nie a nie to dat dole. nechcem drzat nejaku drasticku dietu ze naberiem este viac, rada by som sa dostala aspon na 55 kg takze chcem do leta dat dole 10 kg. kupila som si eliptical tak uvidime ked skombinujem zdravu stravu a cvicenie hadam sa mi to podari.najvacsi problem mam vecer,vtedy sa neviem dojest :-(