Čo vam pomohlo proti celulitide?

ladyK

ahojte, ja mam velmi dobre skusenosti s olejom proti celulitide cypress od znacky Ikarov. Uz po tyzdni a pol som videla zmeny, tak pokracujem dalej a na stehnach to mam uz ovela lepsie. Vyskusala som uz vselico,ale toto je naozaj super a som spokojna. Dostanete ho v lekarnach, v drogerii som ho zatial nenasla :) Tak skuste snad posluzi aj vam :)

eliza85

teraz som si pozrela tie stare zaznamy z tej liecby a na eura to vychadzalo vtedy (bolo to este v korunach) okolo 50 eur na mesiac.

eliza85

teraz ked som si pozrela co napisala Magy, tak tiez si spominam, ze mi albertova prizvukovala aby som o seba dbala a nielen cvicila, ale spominala nieco aj o strave a nejakych prisadach v jedle, lenze to som vobec nedodrziavala tak sa na to ani nepamatam. ono je fakt, ze okrem tej kury - to sa uzivaju take kvapky a tabletky, ale je to len prirodne - tak ti da plno informacii. len to chce niekoho, kto to aj dodrziava, ja som strasny lemros a ignorant. ja si tu celulitidu aj zasluzim, aj ked ju nechcem, hnusobu!

eliza85

to uz presne neviem ale lacne to nebolo. lenze to nebolo len o celulitide, tam islo prakticky o cely organizmus. ona dost robi s vahou, cize riesi obezitu a tak, vlastne dava do poriadku cele telo. ju skor zaujima ta zdravotna stranka ako esteticka. ja som mala trocha velku rit a stehna, ale hlavne som chcela sa zbavit tej hnusoby celulitidy lebo som ju mala dokonca uz aj nad kolenami a zacala sa mi robit na pleciach. teraz este na pleciach nemam ale vidim, ze uz na riti sa znova cosi rysuje. asi z toho, ze stale lapim na zadku. ak by si chcela ist k albertovej, rozhodne ti odporucam potom po tej kure cvicit ak chces ten efekt udrzat nastalo. lebo inak ti to pomoze len na nejake dva - tri roky, podla toho, kolko sa pohybujes. je fakt, ze ja sa nepohybujem skoro vobec. do roboty a z roboty autom, v robote na zadku a doma az na nevyhnutne ukony skoro tiez. takto sa to asi udrzat neda.

Magy

lienka88888 - celulitida je zvacsa vec genetickeho dedicstva. ak proti tomu chces bojovat, budes to musiet robit po cely zvysok svojho zivota - aktivne a intenzivne cvicit - a tym myslim naozaj aktivne, ziadne 2-3x do tyzdna nejaka zumba ak mi vyjde cas po praci alebo rodine...
plus pripadne lymfodrenaz na podporu na zaciatku pri pekonavani toho najhorsieho.
samozrejme celkoho zdravsi ziv. styl, obmedzit
- mastne a prepalene jedla,
- burgerovske fastfoody,
- sladke kolove napoje,
- umele sladidla a pod.
vela spanku, vela sexu a vela optimizmu!
;)
drzim palce