Problém s erekciou a prostatou

Príspevok v téme: Problém s erekciou a prostatou
HOMER S.

Takže po poriadku.

Už dlhšiu dobu za posledný mesiac mám problem udržať erekciu. Teda orgazmus dosiahnem svojpomocne ale musím na to upenlivo pracovať :)
Ak si zoberiem niečo na povzbudenie (nech nerobim reklamu) tak je všetko okej.

Pri vzrušení mi víde čaj tekutiny z prostaty vonku, teda vraj je to normálne. ALe ked močím citm jemne pálenie a dokonca za posledné dni aj po močeni a ked tlačim veľmi aby som sa vyprázdnil celkom, tak mi tá tekutina víde vonku tiež... a isto to tak byť nemá.

Na urologii mi nič nezistili, nemám ju zvačšenu, nemám žiaden vírus ani chorobu. Ale už neviem čo robiť.
AK nezoberiem niečo na sex, tak ho mať neviem a tie výtoky asi normálne nebudu :((( help pls

tadalafil

Tabletky na erekciu - erotonus.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Erotonus funguje aj za nižšiu cenu.

Makiavelli

Netreba hned hladat tablety - prostate sa da ulavit aj inak, zmenou navykov. Kazdopadne prostata ma na erekciu vyznamny vplyv a to hlavne, ak je prostata zvacsena a bolava.. Tito muzi casto na erekciu ani nepomyslia.. Podrobne sme fajn rady spisali tu - vimax.sk

Maros87

Ja som z prípravkov na našom slovenskom trhu jednoznačne za erectan. Obsahuje štyri aminokyseliny, ktoré sú ľudskému telu vlastné takže neublíži :)

liborkoboucek

jediny dobry produkt bol clavin, to uzivanie je horsie ale mal super vysledky; stoji to za to doslova a dopismena