neprijemne zazerajuci ludia...

akcia

myslím, že si to iba namýšľaš. niektorí ľudia majú takú poruchu, že si myslia, že si ich každý všíma. ale v skutočnosti je každý sústredený iba sám na seba.

lost

ano, ja som robil podobny test, vonku bolo -5C a ja som bol v jeansoch a koseli s kratkym rukavom (taky bahamsky styl kosele, a potom este aj sportovejsi strih) a isiel som na preplnenu vlakovu stranicu (no normalnu akocez klasicky tyzden je) v TT a v BA..
a zacalo to ihned ako som nastupil pri dome do taxiku " (smiech)tebe nie je zima? (smiech)" a potom tie pohlady ludi rozneho veku, pohlavia a farby.. a k tomu sa este smiali (pocutelne) a bavili sa medzi sebou a zaslo to az do "extremu" ked ma normalne cudzi ludia oslovovali ze "Tebe nie je zima?" " (smiech) dobre oblecenie" alebo "(smiech) sa oblec" alebo podobne (az urazlive reci, ako keby na mna pozerali ako na nejakeho gigola/prostituta), uz si nepamatam, bolo to 2 roky doazdu..

ale vtip je v tom, ze pokial clovek takto extremne vytrca z davu (napr aj opacne - v lete zimna bunda), popripade oblek na plazi, resp plazove oblecenie v opere.. tak tento extrem maju ludia velmi radi, resp strasne si to vsimaju a komentuju.. niekoho to vyslovene ze nastve a niekoho vyslovene pobavi..

ale zaujimave je, ze ked som toto iste skusal vo Viedni, tak menej ludi zazeralo.. i ked moze to byt len nahoda, vtedy nebolo az -5C..

podla mna lepsie by sa k tomu vedel vyjadrit nejaky velmi tmavy african napriklad, ako si ho vsimaju ludia na slovensku a ludia niekde v nemecku/svajciarsku.. alebo hoci aj norsku/finsku/cine..

Meretseger

To by človek neveril, ako ľudia zazerajú/čumia, keď si urobí na predlaktí pár rán a vyjde tak von 0_o Prechádzala som okolo dvoch mužov, ktorí sa o niečo zhovárali, a ihneď zavládlo ticho :D Alebo celkovo tie pohľady a výsmešné škľaby (to je zas slovo)! Okej, možno sa do mňa pustíte, že čo sa divíš, keď toto spravíš, a vôbec, chceš byť len zaujímavá, že?, etc., ale uvažovali ste niekedy nad tým, aké je slobodné vyslovene - hoci nie doslova:) - totálne sr*ť na to, čo si myslia druhí? Uznávam, že to nemôže byť pekný pohľad, a to by som už rovno mohla chodiť s nejakým ťažkým zranením po svete bez toho, aby som na ňom mala obväz - prírodné hojenie vzduchom :D -, ale len ten princíp...
Poviete si, ah, nech nekecá, naozaj na seba len púta pozornosť, hoci len tým, ako ukazuje, že na reakcie kašle. Úprimne, možno hej. Ale tu v SR ľudia hrozne dbajú o to, "čo by na to povedali druhí?" a nejde im o skutočný cieľ.
Je to suppa pocit. Možno žijem v nejakom inom svete, ale je to môj svet a druhí doň nepatria (či len tí, ktorých si tam sama pustím). Tak prečo to neukázať? A okrem toho nebyť súčasťou stáda, i keď odlíšenie sa dorezanými rukami je divné aj podľa mojich kritérií :D To tým nechcem povedať.
A možno je to inšpirujúce? V štýle nehanbím sa za seba a vaše blbé reakcie ma nezrania (bo som zraniteľná len od blízkych a samej seba, ale do toho vás už nič:)? Možno idem proti veterným mlynom, ale za tú slobodu mi to stojí, aj keby to neinšpirovalo nikoho:)
Tak som si na to spomenula, keď som si včera dovolila polodlhé rukávy a videla, čo to s okolím urobí...:) No sorry, ľudia, no :D:D

jaaa83

nedavam do okolia ziadne zle signaly.a keby som davala tie zle signaly ako spominas,tak hadam sa tu nebudem cudovat,ze sa mi vracaju,logika.. nie..??ci ty nevies logicky uvazovat? :D

xxxxxxxxxxxx

a vies mozno si charizmaticka ale bud v dobrom alebo v zlom...ale asi davas do okolia zle signaly ked sa na teba ludia mracia. co clovek dava to sa mu aj vrati...

xxxxxxxxxxxx

boze moj dalsia osoba co chce len pocut o sebe ze je pekna a ludia jej zavidia a preto sa na nu ludia pozeraju :-D Podla mna si namyslas . Aj mne sa hocikedy stane ze sa zapozeram v autobuse, ci kym cakam pri pokladni a naraz ked sa na mna kukne ten co je v mojom vyhlade tak sa spamatam ze sa mracim..prestan sa riesit. Clovek sa vzdy na niekoho pozrie ci chce alebo nechce, nemozeme okolo seba prechadzat a nepozerat sa. A ver ze to moze byt aj bezdovodne pozeranie sa. Teraz ked si predomna niekto stupne mam si sklonit hlavu a cumiet do zeme alebo vykrucat zrak tak ze si polamem krk? ty zrejme tiez zazeras ked tvrdis ze na teba cumia keby nie tak si to nevsimnes :D

george303

a co maju hovorit naozaj pekne zeny ??
Ved na tie sa na ulici pozeraju vsetci chlapi a nechci vediet naco myslia ako sa maju citit tie ?? :D

macik

ja mam stale pocit,ze na mna niekto hnusne zazera...skor zeny ,dievcata ...anio nie tak chlapi ...a zda sa mi v ich pohlade nenavist,alebo co ..nechapem preco,v zivotze som nikdy vedome neublizila nikomiu,dokonca ma ani nepoznaju

sydney

alenka ma pravdu.po mne tiez zazeraju,ale len vtedy ked som pekne oblecena a nalicena (,,nalicena" - pouzivam take to nahe minimalne licenie),pocuvam si svoju mp3ku a furt sa najdu slecny co ma oskenuju ohladom od hlavy po paty. a vobec nic si z toho nerobim,beztak zavidia,ha :D