Byť vo vzťahu klamaná, či radšej bez neho

Príspevok v téme: Byť vo vzťahu klamaná, či radšej bez neho
unavený anje

mám 38 rokov, priateľ 40, poznáme sa?cca 5 rokov, rok sme spolu bývali.... V posledných týždňoch sa mi potvrdilo, čo som tušila, začal chodiť na zoznamovacie portály ako Badoo, kde si napísal, že je slobodný, dobre zarábajúci, a hľadá zaujímavých ľudí...presnejšie ženy 20-35...normálne ma to ranilo, na otázku, čo to má byť že to je jeho nová zábava, a nechce sa jej vzdať.Čomu neverím. Predtým som mu našla správy, čo vipisoval jednej ako sa mu páči , ako sa chce stretnúť, priateľku spomenul okrajovo. Myslela som , že nie je toho schopný, prečo sa to musím dozvedieť náhodne? Neviem, či ma ľúbi, hovorí , že áno , že som jeho jediná, nepodviedol ma a tak, no dokedy.....som sa s toho zrútila...neverím mu, lebo viem, že je stále na tých portáloch
nebývame spolu, bol alkoholik, pomohla som mu, zachránila prácu, lebo by ho vyhodili, podporovala a čakala, že sa zmení .......no zdá sa, že už odo mňa nemôže nič dostať , tak hľadá inde.....veľmi ho ľúbim, len neviem, čo ďalej
každá rada mi je dobrá

AdamKrt

gamma Dnes 13:21 - a zase je to o tom, ze si nasla rolnika a nie lovca. Ked sa zena necha muzom obskakovat a dobyvat, je jasne, ze ten muz je lovec. Rolnik je skor plachy, nesmely a ked mu zena povie nie, tak to akceptuje a netlaci na nu dalej. Lovcovi je to jedno, pretoze pre takeho je to vyzva.

gamma

magy - neviem :((( to pochopit, tak rada by som, to by som ziadne starosti neriesila, ale fakt som otrasena z toho :( to akoze by sme mali nad tym privriet oci, ze je lovec a basta, inak to uz nebude!? Pride mi to take nespravodlive voci vsetkym lubiacim zenam

AdamKrt

Magy Dnes 13:13 - to co su za hluposti ? Ako ako su lovci, tak su aj rolnici, ktori obhospodaruju svoju rolu urodnu. Akurat, ze ten rolnik neoblbuje cudzie zeny, ale hladi si tej svojej. Cize, aj ked ich moze byt polovica, tak kym rolnik nieco skusa 1x na tu svoju, tak lovec to skusa X krat na rozne. Potom sa zda, ze vsetci muzi patria do jedneho vreca. Napokol sa rolnici cuduju, ze zeny naletia tolkym lovcom a rolnici maju potom problem najst si normalnu zenu. Asi tak :)

AdamKrt

gamma Dnes 11:55 - preco len muzi ? To robia aj zeny. Niektori ludia nevedia od dobroty, co uz robit... Potrebuju padnut tvrdo na hubu, aby sa v nich nieco pohlo a este aj tak to len niekomu z nich dojde.

unavený anje Dnes 11:41 - len hovado drzi s hovadom a hovad je na svete dost.

Magy

gamma - velmi jednoducho ti to vysvetlim. muz je lovec. potrebuje si dokazovat, ze ho zeny chcu, ze je ziadany, masirovat si ego, lovit, uzivat si. bodka. viac netreba dodavat.

karolinka23

ozaj, mam jedneho znameho, ma 33, vzdy mal take super baby, mile, zlate , pekne, dobracky od kosti, ale odjakziva potreboval este aspon 2-3 bokovky, neuveritelny ziarlivec /ved podla seba sudim teba, pozname/ no a tie baby neskutocne vedel oblbnut, lebo je velky fesak, aj zabezpeceny dobre, ale chuj jak hovado, ked sa takto sprava, podla mna by sa mal liecit, lebo to je isty druh narcizmu, ma pri frajerke kazdej vsetko, ale on si to nevazi a stale potrebuje obdiv od svojich mileniek alebo co, nechapem tomu, dokial sa nezmeni, nenajde stastie a chudery baby co s nim cosi maju do cinenia. Navyse ked mu na to tie frajerky pridu, dlho ich otravuje, obtazuje a oblbuje po rozchode, aj ked uz maju inych partnerov, lebo ako sa mi sam raz priznal, on ma pocit, ze su stale jeho, berie ich ako nejaky svoj majetok alebo co...

gamma

preco sa to deje? preco si muzi nedaju pokoj, ved nemaju doma ziadne skraty, vacsinou maju doma skvele zeny, nech pisu aj muzi, nech to vysvetlia

karolinka23

ozaj, deti spolu nemate, je to chudak, netrap sa s nim, neni co riesit dalej, ked hlada nieco "lepsie" nech si najde nejaku dvadsiatku a oblbuju ju, ale len docasne, ty mas na viac,hlavu hore, teraz investuj energiu do seba, nie do hentakeho chlapa, chudaka, to je psychicka labilita, nevyrovnany clovek, s nim ta stastie necaka a keby prisli deti, je to 100 x horsie, lebo uz by si nemala cas venovat tolko poornosti len jemu, chudacikovi jesitnemu...