zive sny

Marianka

pocula som o zivych snoch. ja ich nemam, ale moja sestra a mama ano. niekedy sa im sniva o nasej rodine. velmi tuzime doma, aby sa moji stari rodicia dostali do neba. sestre sa snivalo napr. o mojej babke, ktora je uz asi 13 rokov mrtva. v sne ju videla velmi krasnu. sestra videla nieco take, ako svetelnu branu. ibaze to nebola brana, bolo to ako v priestore. to svetlo akoby vytvaralo tu branu. babka bola otocena k brane. sestra ju videla z profilu. pytala sa babky, ze ci uz je v nebi. babka jej neodpovedala, ze otocila tvar tak, akoby sa chcela na sestru pozriet. ale nepozrela sa. len akoby zavrtela hlavou, ze este nie, ale ze to svetlo naznacuje, ze uz je blizko. alebo raz mala aj sen, kde videla dedka. dedko mal polovicu tvare celu cervenu a druhu polovicu taku normalnu. pytala sa ho, ze ci je uz babka v nebi. a on jej povedal, ze este nie, ale sestra vycitila, ze uz je blizko. ovela blizsie ako dedko. som velmi stastna. tieto sny sa zvyknu plnit. alebo aj spoluziacke sa snivalo raz (teraz uz o inom), ze bola v jednom velkom supermarkete s kamaratkami, v ktorom este nikdy nebola. raz ked postavili velky obchodny dom (to sa jej uz nesnivalo), isla sa s kamaratkami pozriet. a o tom obchodnom dome sa jej snivalo. povedala: "ale ved tu sme uz boli, nie?" no a kamaratky jej povedali, ze ten obchodny dom este len postavili a tak tu byt nemohli. a spoluziacka pochopila, ze to bol vtedy skutocny sen. takze verim, ze skutocne sny existuju, su krasne a splnia sa.

>:p

uz som tu raz pisal o snoch...mne sa snivaju kazdy den a vobec mi to nevadi...prave naopak.ved to je akokeby som kazdy den(noc) hral v nejakom filme a rano potom mozem rozmyslat co sa tam vlastne stalo a co som mohol spravit inak :)

kiiia

mne sa niekedy sniva sen ktori sa satane niekedy aj skutocne , co sa sniva sa mi niekedy aj stane aj o par dni neskor a potom sa cudujem ze ved som to nikde zazila a to vo sne.

nada

ja som mala "sialene" sny ked som brala lieky, ked som ich vysadila bolo vsetko ok...
tak ako tu uz pisali, ak pred spanim na nieco intenzivne myslis, pripadne si uz vystresovana, ze jaj zas noc a zas sa mi bude daco snivat, tak je to len horsie...
skus zmenit matrac, vankus, pripadne ak je to mozne premiestni si postel...alebo ak tomu veris kup si knihu a feng suej a zariad izbu podla toho, mozno pomoze...alebo si kup indiansky "lapac zlych snov" a zaves ho nad postel ;) vela stastia

ali

ahoj, katinka, aj mne sa to stava. snivaju sa mi normalne sny, ale rano citim ze som z nich uplne unavena. nesniva sa mi o nicom, na co by som myslela pred spankom. neviem, co s tym robit. raz mi ale pomohlo, zmenila som pocet vankusov a prestali sa mi snivat sny. ked som si ich dala naspat(chybali mi sny), znova sa zacali. vyskusaj. vela stastia :-)

de

ahoj Katinka, nesniva sa ti to co prezivas alebo naco myslíš pred spankom ??? mne sa to občas tiez stava - vraj sa vtedy spracuvaju informacie kt nas mozog nestihol stravit pocas dna. napis trosku blizsie