Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

bolestive prsia

Príspevok v téme: bolestive prsia
henyy

ahojte, vedel by mi niekto poradit ?
asi mesiac mam bolestive prsia. mam 28r,prsia mam male. v normalnej polohe je to ok, ale akonahle lezim a prejdem si po dolnej casti prs su dost bolestive na dotyk. citim tam hrcky , ale neviem ci su to len zlazy alebo nieco vaznejsie... gynekologovi mam ist az v juni- antikoncepciu beriem-od juna minuleho roku. doteraz som takyto problem nemala, neviem ci mam ist skor gynekol alebo to moze byt ,len, s antikoncepcii ?
dakujem za vasu radu - nazor s pozdravom Henny

vsevedka

bolestive prsia (hlavne pred menzesom), u niekorych zien uz po 10-12 tich dnoch po menzese suvisi s vyskou hladiny hormonov, zmiernovat napatie v prsiach pomahaju doplnky s pupalkovym olejom

henyy

dzamila nestras.... je to nebezpecne ? ak nie, v buducnosti sa to nemoze nejako zhorsit ?tento tyzden dostanem menstruaciu, potom idem gynekologovi...
akoze odstranenie trva tak kratko akym sposobom to robia ?

Džamila

presne tento problém mám. v piatok som bola na mamo-výsledok cisty. Povedali mi, že mám prísť o pol roka na kontrolu a ak sa to zväčší, že mi to odstránia. Vraj je to 3 min záležitosť.

rybicka

Kapustove listy do podprsenky. Nezartujem.
Neviem, co tie listy obsahuju, ale v zufalstve som to vyskusala (po navrhu v nejakej televiznej relacii) a ooooooo, aka ulava!!!!!

henyy

janka dakujem za reakciu.. to som zabudla dodat , nepribrala som , od kedy beriem tuto hak-takmer rok som 3kg schudla..podprsenku kupujem 75A- prsia ma nebolia pred menstruaciou bolia ma stale...:(
dufam to bude len tou hak... asi sa skor ojednam gynek, nebudem cakat do juna, mama mi vravela ze by som mala ist na mamogr, nie som na to este mlada? :(