Klíčenie semien

onlinebestsite

These quantified data are chilling, for no other reason, just because the first word that flashed into my mind was "a waste of time."
Then I started to blame myself, closed the interface hastily, opened the ppt and conceived the non-existent plan in front of the blank screen, completely forgetting that it was already 2:00 in the morning.
Said it is a concept, but it is actually just knocking on a bunch of words that have no practical effect, as if as long as one page of A4 paper is filled, anxiety will be squeezed out.
"I have to do something, I have to do something, I have to do something.
www.onlinebestsite.com

9titinka5

ja mam naklicovadlo zo skla gefu z vitarian. sk a som s nim spokojna, prebytocnu vodu zachytava nadobka a nic neplesnivie

Lunam

ja klíčim stále v všetko možné
odporúčam ti knihu: Klíčení rostlin od Ann Wigmore, vydavateľstvo Pragma.
Je tam presny navod, ako dlho rozne semena namacat a ako dlho ich pestovat. Ja najcastejsie klicim: slnecnicu, mungo, mandle, dyňové semienka, azuki, cicer, raž, pestujem žeruchu

Nephilim

Ja som si teraz začala pestovať žeruchu:-)
Do plytkej misky som dala navlhčenú vatu, rozsypala som semienka a dala na parapet. Už mi pekne rastie:-)

Lucis

ĎAKUJEM WINKY, dala som ich na vatu, zaobstarala si rozprašovač a budem to roiť takto. Dúfam, že mi vyklíčia :-)

winki

no vodu potrebujú to je jasne, ale nie zas veľmi veľa. Ja som ich dala na vatu lebo som ich mohla premyvať len raz denne a bez vaty by boli moc presusené. Skús tú gázu, alebo bielu látku, ktorú namočíš a potom stačí 2 -3 krát denne napr rozprašovačom poriadne poprášiť vodou.

Lucis

jaaaj, a potom su na svetle a su v suchu? alebo maju mať v miske vodu? nechcem ich dávať na vatu, lebo neviem ako by som to potom premývala :-/