Chcem spat svoje vlny

Príspevok v téme: Chcem spat svoje vlny
Emma.Wee

Ahojte Baby..
Chcela by som radu aby boli moje vlasy zase ako predtym. Mala som ich vlnite v jednom obdobi to boli az take vacsie kucery na celej hlave. A teraz ? ASi pol roka som sa s nimi trapila lebo sa prestavali vlnit a momentalne ich mam skoro rovne. Vobec sa mi to nepaci nechapem tomu a chcem svoje vlasy spat. Skuste poradit ci sa vam stalo nieco podobne a ako ste to riesili :) Velke DAKUJEM.

kukudel

Ani ja nepoužívam fén , totiž , chcem maťť čo najzdravšie vlasy . :) . Jasné daj vedieť hned ako uschnú ..

megi118

no ešte mam polomokré vlasy,lebo ja fén nepoužívam,ale niektoré vlasy mám vpredu normálne mokré,a iné vlnité-ale dám ti vediet ked budem mať celkom suché.

kukudel

Ahá, okej jasne ozvi sa a zrcenzuj to :) .. Inak nevieš, čo by si mi poradila , totiž nevlnia sa mi vlasy, ktoré mám vpredu a vyzerá to trošku divne , nedá sa nejak prírodne dopomocť , nezvlní sa mi i v predu ?

megi118

ja som si kupila kondicioner na kučeravé vlasy,a ešte nejaky krem na vlasy,značky Balea taká oranž.farba,umyjem si ich až večer,tak potom ti dám vediet.
Inak poviem ti nevedela som,že mam vlnité vlasy,až ked začal existovat u nás internet tak som vela čítala,a použitím oleja som si všimla,že mám vlnité vlasy,inak som si často dávala natáčky.Odvtedy vobec nepoužívam natáčky,iba ten olej a ozaj mám super vlasy-to mi hovoria aj moje kolegyne,ja už som si tak zvykla,že že je to bežná vec u mňa používat olej.Osvedčil sa mi makadamiový,mám aj argánový,ale ten som ešte neskúšala.

kukudel

megi118 : Aha ďakujem za objasnenie.. ale ja som fakt nikdy nemala kuceravé :) A ty si mala predtým vlnité alebo nie ?
Používala som Balea radu na hnedé vlasy a nemôžem sa sťažovať :) .. Inak daj vedieť, čo s vlasmi urobí ten šampon pre kučeravé vlasy :)

megi118

dnes som si kupila nejake pripravky na kučerave vlasy,chcem vediet čo to urobí.
Kukudel,používaš značku BALEA???

megi118

Kučeravé vlasy sú obyčajne suché a veľmi často opotrebované. Liečba pomocou vlasových olejov prinavráti takýmto vlasom prirodzený lesk a zdravý vzhľad. Vlasový olej zvyšuje prirodzený jas vlasov a pomáha kutikulovým vrstvám obnoviť sa okolo vlasového základu v prirodzenej podobe. Oveľa hladšie vlasové kutikuly sú potom schopné vyžarovať lesk účinnejšie ako kedykoľvek predtým. To vysvetľuje väčší lesk vlasov. Vlasový olej taktiež pomáha tvarovať a lepšie zvýrazňovať veľmi na tesno usporiadané kučery, ktoré sa potom javia viac bohaté ako krepovité. Mimochodom, ak sú vaše vlasy kučeravé, mali by ste vlasový olej používať v hojnom množstve.

kukudel

megi118 : mne sa tiež od tých olejov zvlnili vlasy .. ale len trošku , myslíte, že pomôže, ked budem pokracovať ?? :D . dakujem .. preco to je vlastne tak ?

megi118

emma,skus používat oleje na vôasy,poviem ti,ja som ani nevedela že mam vlnite,kym som nezačala používat oleje na vlasy.Používam všelijakí,teraz mám makadamiovy,predtym som si davala olivovy,aj z dm olej ten je lacny,ved skús hocičo.ja mám take krasne vlny,že som velmi prekvapená,lebo skoro stale som používala natáčky,a ani som netušila aké sú moje vlasy vlnité:)