Operacia zaludka - zmensenie

Lolita8

Plikacia zaludka je urcena pre osoby s BMI 40 a viac. Cena je velmi rozna, treba sa na nej vyslovene dohodnut s doktorom. Moj BMI pred operaciou bol 39,4. Teraz mam 33,7.

Lolita8

Caute, opat sa ozyvam, co a ako - od operacie je nieco vyse 2 mesiacov, schudla som 17 kil, som uplne novy clovek, zo skrine vytahujem veci, ktore mi boli zalostne male, citim sa vyborne, som stastna.

babulik3

Lolita8, kde ti robili plikáciu žalúdka a musela si ju sama hradiť, ak áno koľko ťa stála. Ďakujem za odpoveď.

Lolita8

Dnes rano som sa vratila z nemocnice z plikacie zaludka, bola som tam od 8.8., cize lezala som 5 dni. V podstate uz od dna operacie som dokazala vstat a ist napr. na WC, hojilo sa to fakt rychlo. Trochu bolesti a nevolnost som pocitovala iba prvych 30 hodin od operacie, teraz nemam ziadne bolesti, je mi dobre. Mam 4 kg dole, predpisanu este na par dni tekutu/kasovitu stravu, staci mi uplne malinka porcia (pol kompotovej misky, mozno 1-1,2 dl jedla) a som plna a vobec nie som hladna.

Lolita8

Gulicka, dakujem Ti za povzbudenie!!! Ja uz mam za sebou takmer vsetky vysetrenia potrebne na operaciu. Bolo to dost strastiplne, neverili by ste, ludia, kam vsade sa mi pozreli a co vsetko do mna vopchali. Vzali mi krv asi 100x a po vsetkych tych behackach po doktoroch mam fakt pocit, ze si tu plikaciu zasluzim.

Gulicka

Zdravim vsetkych..

Plikácia žalúdka mi nesmierne pomohla!
Mam 23r a mala som 140kg este 12/2011 na moje narodeniny v Januari som sama sebe kupila darcek plikaciu zaludka.
Bala som sa ako cert kriza ako to dopadne a co bude.
No nakoniec som to vsetko uspesne zvladla a dnes som o 60kg lahsia!Prve mesiace to priam zo mna padalo ten pokles vahy sa nedal ani kontrolovat!Je velmi malicke percento ludi ktory dokazu schudnut svojpomocne a silou vole tych ludi obdivujem a vazim si ich,ze to dokazali.Ja som k nim bohuzial nepatrila a ani nepatrim a riesila som to razantne.Neznamena ked mate Plikáciu žalúdka,ze uz nikdy nepriberiete.Omyl..Zaludok je ako vak bez dna takze i ked vam ho zmensia casom pri nedodrziavani stravovacich navykov a spadnutia do prejedania ste tam kde ste boli predtym!
Naordinovali mi presne denne davky jedla a naucili ma ako sa spravne stravovat a zapajat do vsetkeho sport!
3x tyzdenne chodim do posilnovne,2x tyzdenne chodim na Muay-thai, a pritom este kazdy den som rano 1h a vecer 1h na dlhej prechadzke so psom.
Zdravotne tazkosti nemam ziadne...skor sa mi vsetko upravilo..menstruacia,kondiciia,tlak,neboli ma chrbat ako ma sem tam bolieval proste tak ako ma byt!Moj ciel je mat 52kg takze este mam 28kg pred sebou a zbavila som sa jedneho cloveka na sebe takeho dobreho 88kg chlapa :D
Drzim vsetkym palce a nech sa Vam dari!