Aké auto?

dejavu

:o) lost - som žena, skúšala som, ziatiaľ neviem nič konkrétne, na čo sa mám zamerať, ani v značke som si nie istá
to aj kia- korejská značka a toť nejde čosi, ešte ani neviem kde je chyba, chystám sa na diagnostiku

lost

to neviem , ale pajero je japonec a japonec = kvalita ;)

ja sa tom uprimne nevyznam az tak, aby som mohol radit :D

skusal si fora presne zamerane na auta ?

ten link co som ti dal, tam je aj forum, kde su ludia co s tym robia velmi dlho, vedeli by relevantnejsie poradit :)

dejavu

síce to pajero nemá centrál ale nemá sk značky a je dosť staré (1994)

htgh - dacia ? to je aj 4x4 ????možno lacné ale nespoľahlivé, že ano

dejavu

land rover je pre mňa veľký, pajero tak akurát, len neviem aký je servis a súčiastky, nie je to drahé?, čo ak mi vypadne centrál, alebo niečo podobné...

dejavu

mám Kia sportage, 4x4, diesel ale dosť veľa mi žerie, chcem niečo lacnejšie, hlavne do terénu aj do mesta, nejazdím veľa, prosím poraď, Kia má aj servis drahý v autorizovanom stredisku, preto hľadám aj lacný servis.

lost

no ved aj lambo je 4x4 :P :D
ale trochu nad limit :)

no to teda neviem, ake ..
mitsubishi-pajero.autobazar.eu
land-rover-freelander.autobazar.eu

ale to bude dost tazke najst, vela muziky za malo penazi :) poznas osobne nejakeho auto-fanatika, ci aspon technika? ak ano, jednoznacne sa pokus ho zobrat so sebou aby overil auto poriadne..

neviem ako na 4x4 SUV, tam sa asi hodi vzdy Diesel, ale ak nejake mensie auto, a najazdis len 10 000 km rocne, mozno skor benzin, preto som sa pytal ako casto a kolko a kde :)

dejavu

do 3500,-€ a na čo ho chcem používať? no na jazdenie predsa, dedina - mesto- les preto 4x4,
niečo ako kia sportage...ale lacnejšie

lost

lamborghini...

ak nedas aj financny limit, orientacny aspon, tazko sa radi :)
plus na co to chces pouzivat, a ako casto..

a ake sa ti paci ?