Ma to tak byť? Alebo...

Príspevok v téme: Ma to tak byť? Alebo...
onika

Ahojte ... s mojim chlapcom sme sa pred mesiacom spolu vyspali, problem je v tom ,ze ked si kupime 3krabicky kondomov ,všetky ich minieme v 1den( nebojte sa ked sa vystrieka ide sa umyť:) )...takze sa milujeme aj 2hodiny, a potom ma to vo vnutri vsetko boli....

Je to normalne( tak dlho sa milovat)? Alebo aj vy ste robili zo zaciatkov nieco podobne?A tiez vas to potom vo vnutri bolelo? A nemate niekto nejake typy ako spomalit ejakuaciu u mužského pohlavia? :) Dakujem ...a napiste aj vy svoje „zazitky“ :) papa

maburka

neviete mi nahodou povedat preco su chalani taky ze ked aj vidia ze mi nieco je tak nepridu a nevytiahnu to z nas ja som napr. taka ze sa hned rozplacem a v tedy strasne potrebujem aby bol moj priatel pri mne a povedal mi ze je to dobre a ze bude vsetko v poriadku, no on pri mne je a aj ked som mu to uz velakrat povedala aj tak za mnou nepride, preco? strasne ma to trapi a mrzi :(((

monci

ked sa stale robi tak ma vazne asi dost velky orgazmus je to tak lebo chapes niekto sa nespravi ale neuvazovala si tak ze on ta maa potom fakt rad ked sa stale robi to je naznak toho ze ta lubi a podla mna to nie je nic zle ked sa spravi u kazdeho je to inak niekto sa vobec nespravio iny zase moc a to je tvoj pripad to je aj ako u bab pozri ked ta robi tak tecies ale on nemusi uhnut lebo on otehotniet nemoze vies tak preto tvoj partner vzdy uhne lebo ozaj a ;preco tvoj partner uhne ked sa ide vystriekat hmmm???

monci

podla mna je to pootm normalne lebo ked si masturbujes tak sa ti trenim, prsty o klitoris zohrieva ved to je z fyziky podla mna hej nemusi totak byt a chapes potrebuje to asi aj oddych lebo mas klitak pootm podrazdeny ahoj

samotqa

baby chodte na lady.sk a precitajte si tam o negativach hormonalnej antikoncepcie (HAK), alebo si najdite nejake prispevky na tomto fore.

tinuska

aj mna to boli ked to robime viacej krat,to asi kazdu,...ja uzivam antikoncepciu a spriatelom si uzivame sexu tiez vela predtym sme si kupovali kondomi ale mali se s tym problemy ja som to necitila tak ako bez neho a on tiez,a bez kondomu je to perfektne a kondom je hlavne proti pohlavnym chorobami a moze sa stat nehoda a antikoncepsia je bezpecna...

sliedicka

tak ked pouzivas kondomy,a robite to tak casto,preco neprejden na antikoncepciu,mali sme ten isty problem,a odkedy ju nňberiem je to pohodlnejsie,,a ohladom toho ze ta potom boli,,mozes byt alergicka na kondomy...

onika

bebbinka lenze to je tazke povedat nie ked to je take super :) ale mi to potom iba znovu robime ked ma to neboli...ale pri mojom chlapcovi je to tazke pretoze on sa hned vystrieka sice zadrziaava ..ale aj tak to dlho nevydrzi...a dufali sme ze ked sa urobi viac krat po sebe ze potom mu to az tak rychlo nepojde..lenze problem je aj v tom ze sa nikdy neurobi poriadne bo s a vzdy vystrieka mimo mna a potom ked ide znovu do mna je zase behom 20s uroobeny...takze je to zlozite :/ ale musim daco s tym robit odpis

bebbinka

ahojko...ja by som to s tym tak neprehanala...vies, vsetko je lepsie pomaly....a naco tri krat za sebou??? to nechapem....ja mam 16 a tiez som mala spociatku bolesti a nemuseli sme byt spolu ani dve hodiny a zas na druhej strane, mam partnera ktory rad zadrziava orgazmus a tym sa tie krasne pocity predlzia...:) porad to aj svojmu...a este jednu vec nechapem...ked ta to tam bolelo, aj tak si chcela zas ??? :/ mala si mu povedat ak nie....odpis :)