AKV - Bukovsky

Príspevok v téme: AKV - Bukovsky
Harper7

Mate niekto skusenosti s ambulanciou klinickej vyzivy? Vyuzili ste niektory z programov dr. Bukovskeho? Tipujem, ze asi nikto. Ja o tom vazne uvazujem, tak by som chcela vediet, ci to niekomu pomohlo v niecom. Potrebovala by som upravit stravu a schudnut. Poprosim iba prispevky od ludi co ho navstivili, nie Vase subjektivne nazory na neho, pripadne rady ako schudnut. Mam uz skusenosti s chudnutim, ide mi o mierne doladenie par kil a upravu jedalnicka... Mam precitanych mnozstvo knih, ale cim viac citam tym vacsi zmatok mam...a rovnako tak aj pri skusani roznych nazorov na chudnutie.

breakfast

Kto ráta s tým že Bukovský sa s ním bude nejako dopodrobna baviť tak toho musím sklamať. Má na to ľudí, on na klientov už veľmi čas nemá, píše hlavne knihy a naďalej si robí všade reklamu. Ja som nedostala žiadne nové informácie ktoré by som sama nebola vedela. A je to tam naozaj drahé. Za veľa peňazí málo muziky. Kto vie dobre po anglicky zistí že mnohé jeho názory sa rozchádzajú s názormi svetových odborníkov na výživu.Treba si pozrieť na internete, vyhľadať spoľahlivé stránky. Bukovského knihy sa síce čítajú dobre, ale vyliečiť ani schudnúť sa podľa nich nedá. To je môj názor a moja osobná skúsenosť s týmto lekárom.

Karol1

Ja som k nemu chodil na konzultácie a môžen len odporučiť každému...nielen tomu, kto si už uvedomuje nejaké svoje zdr.problémy.

Harper7

Marča a s akým problemom si u neho bola? Co Ti poradil? S tym aj ratam, ze sa mi viac bude venovat personal, ale tak snad ich uz dobre vyskolil :-D

Harper7

Podla mna nie je dr. Bukovsky ziadny extremista. Len pre to ze neje maso... a hluposti. Podla mna je este aj dost benevolentny, ked si predstavim ako odporuca jest EMCO musli kase, ktore su plne cukru...tak podla mna si mozem dat uz aj nezdravu sladkost miesto toho. Co presne sa Ti zda na jeho tvrdeniach extremne? Racionalne nepodlozene?

abelai

velmi dobre rady na chudnutie a o vyzive vobec som dostala od doktorky luby albertovej v bratislave ked som bola u nej na vysetreni. ta ma vlastne prvykrat zorientovala co sa tyka stravovania. predtym som tiez citala mnozstvo knih ale nejako som z toho nebola mudra. mne tiez vadia taki extremisti ako je bukovsky aj ked mam aj ja jeho knihy a dobre sa citaju.

Harper7

Urcite by som to dokazala dost dole hladovkou, alebo tymi ocistnymi dnami raz do tyzdna, ale aj tak sa chcem s nim poradit co mi v strave chyba... Nechcem zase ist moc do extremu a nejest uz vobec... Ja neviem, kamosovi sa zda ze jem malo, frajerovi ze moc :-D jem skoro furt to je pravda ale velke kopce zeleniny. a veru aj tak sa citim hladna.

Harper7

Mate59: mam jeho knihy vsetky a robim to podla nich ale aj tak nechudnem... Ja neviem ci jem vela alebo malo, ale tak urcite by to chcelo niecoho menej a niecoho viac... A uz fakt neviem odhadnut co kedy s cim a kolko kombinovat. Skusala som uz hadam vsetko co s ami zdalo normalne. Zit len na bielkovinach so zeleninou, nejest po 5 vecer, sacharidove vlny, jeden den v tyzdni ocistny, vecer len bielkoviny cize sacharidy doobeda. Nejest sladkosti. Fakt jem dost racionalne si myslim. Zase nepotrebujem schudnut nejako vela, mozno 10 kil. Mam 170/63. Jasne teraz sa do mna pustite ze mi chudnut netreba...ale zial moje telo vyzera inak ako keby som nikdy nechudla...Mam vela tuku neforemneho, hoci dost cvicim, pribudli mi svaly, ale ten tuk nie a nie odist... a to cvicim dost vela kazdy den. posilnovanie aj kardio.

poooni

ja často chodím na jeho stránku, mám prečítané skoro všetky články na nej - sú výborné, poučné, odporúčam

Larin

Ja osobnu skusenost s odbornikmi na stravovanie nemam, ale poznam Bukovskeho nazory a niektore sa mi zdaju az prilis extremne. Neschvalujem vsetko, co prezentuje. A je toho dost. Byt v situacii, ze potrebujem radu odbornika, radsej by som si nasla niekoho ineho.

Tolko moj skromny nazor.