Akné

Adamcova

Viete, aby ste presne vedeli, ako s tým bojovať lepšie obrátiť sa k dermatológovi. Mi osobne pomohol lekár doktorpro.sk. Mala som strašne akné ale teraz som spokojna z tym ako vyzera moja pläť

RNG

Dracia krv je protizapalova(Sangre de Grado) a ciastocne aj antimikrobialna .
Mydlo moze rozpustit stvrednute tuky v poroch, hoci zaroven odmastuje aj plet, co je skodlive, lebo plet po tom praska. Odporucam toto mydlo, alebo sirne mydlo a vlhku plet nenechat vysusirt ale okamzite namastit kokosovym olejom s pridanymi par kvapkami citricidalu/GSE.
To sice acne neodstrani, ale zapaly a hnisania v nich moze potlacit, cim sa zmensi pravdepodobnost poskodenia koze a tvorenia jaziev.

Gabča

Na akné a vyrážky doporučujem:
Propolis creme od firmy, Forever living products. Máme s ním dobré skúsenosti.

diana0014

Dosť pomáha aj kozmetika La roche possay, možno je trocha drahá no kvalitná a účinky sú zaručené, poraď sa so svojim lekárom pripadne lekárnikom. Túto značku kozmetiky kúpiš v každej lekárni /- prípadne si vyžiadaj nejaké vzorky/.

tulena

Každá dobrá liečiteľka nevie ako čo na koho pôsobí a po mojích skúsenostiach neviem ako ostatní, no ja viem že akné je lepšie vysušiť ... prirodzená mazivotvornosť si do hodiny spraví svoje. Okrem toho skúsila som už toho dosť veľa a nič mi nezaberalo ako toto, a zase každý vie posúdiť hadam či mu to pomaha alebo nie. Ja len že som dosť spokojná. A zúfalec skusí všetko.

ĽUtujem. Meno si nepametám.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?