Kríza po 3.roku chodenia...

brunetka_a

ja som zažila krizu,alebo ako to nazvať skor rozchod pred pol rokov, boli sme vtedy spolu cez 3 roky myslím skoro 4, vtedy som zistila že frajer tuži po inej , roišla osm sa snim, on išiel za nou ,ale ona ho nechcela, po dlhšej odlučenosti mi potom zničoho nič napísal, stretli sme sa, porozrpávali a povedal mi že zistil že vždy bol štastný so mnou ,len tým že to bol stereotyp chcel niečo nové skusiť...
dali sme sa opať dokopy ..

teraz to je uplne niečo iné, obaja cítime ako keby to bolo odzačiatku , silnejšie city, viac si prejavujeme lásku , milší a viac sa navzájom vážime...

tým nechcem povedať že sa máte rozísť,ale len možno bud niaky čas od seba a ked zistíš že obaja si chýbate, tak sa lubite a potom budete si vzácnejší,alebo ked nezistíte že si chýbate, neviem ,mysliš že to má zmysel?

ked tak skus niečo nové , staraj sa viac o seba, aby si bola ako keby "nová " a možno sa do teba "opať " zamiluje.

Viac času trávte spolu , veľa sa rorzpávajte sa, smejte, len tak oddychujte :)Nabere to taký nový spad, hlavne nie stále STEREOTYP :)... majte každy aj svoj svet, ale aj spoločný :)aby ste si vedeli užiť aj svoje dni sami ,ale ked budete spolu aby ste vedeli že aj toto vám chýbalo :)...snad som poradila dobre, skusila som skor zvlastnej skúsenosti písať :))..ale zas u každého to je inač :)) 100 ludí= 100 chutí :))

Jaja26

Ja som niečo takéto prežila zhruba pred 2 mesiacmi, bolo to ťažké, dôležitý je kus trpezlivosti a odpustenia!