farba vlasov a obocie

cmuk

Ahoj, ja som prirodzena blond a aj si uz farbim na blond a obocie mam prilis blede a nepaci sa mi to, tak si ho davam farbit na hnedo, takze asi tak, ked si myslis ze by da ti to hodilo, az na to obocie, tak obocie, ak by si mala jemne tak by to podla mna nevadilo, len nie mat hrube tmave obocie.

aaadka

chod ku kozmeticke a ona ti ho upravi aby posobilo jemnejsie v ziadnom pripade ho neodfarbuj,ked je tmave bud len rada co by ine za to dali aby si ho nemuseli farbit.Aj ked chces vyskusat do blond.

tinusska

ale to ho mas asi tmavo hnede.. ja ho mam cierne a to je na nic... to som si inak tiez vsimla, ze blondinky mavaju hnede obocie, ale asi plave vlasy a cierne obocie... brrr.. no skoda....

Interaktivna

ahojte ja mam tmavsie obocie a chcem byt blondina...a mama hovorila ze sa mozem prefarbit,lebo kazda blondina ma tmave obocie!!!ja nwm nwm

tinusska

ako tiez si myslim, ze by som vyzerala asi ako .... len som chcela vediet, ci to uz niektora skusala... co si davam farbu na vlasy, tak si davam tmavu hnedu....

elle

Tinuska, podla mna by si si nemala farbit vlasy na blond, kedze tvoja prirodzena farba je tmava. Vzdy by sme mali respektovat to co nam je od prírody dane, aby sme nepôsobili moc umelo a neprirodzede. A to obocie by sa ti vobec nehodilo k blond vlasom, vyzeralo by to theatralne... Moja rada:-))