Chcem sa liecit !!!

Príspevok v téme: Chcem sa liecit !!!
kikusha

Ahojte mam 16rokov a viem ze mam uz rok a pol anorexiu a bulimiu.Proste mam obdobia kedy nic nejedavam a odpadavama potom sa zasa prezerem a vyvratim to.Je to taky kolobeh ktory nebudem opisovat myslim ze sa tu o tom pise viac nez dost.Ale ide o to ze sa CHCEM liecit ale bojim sa ze ked to poviem rodicom nepochopia ma a budu sa na mna pozerat akoby som len chcela na seba upozornit alebo ze prehanam ze som v puberte a neviem co zo sebou alebo take nieco.A to iste aj kamosi a vobec cela rodina :( Tak co mam robit?Chcem sa liecit lebo toto umieranie zaziva je to najhorsie co ma mohlo postretnut a viem ze sama to nezvladnem uz som sa o to i pokusala ale vzdy do toho zasa spadnem.Prosim napiste niekto kto mi viete pomoct-poradit a budem rada ak napise aj niekto kto ppp nema ale pozna niekoho takeho kto sa liecil a ze ako to bere?

maaca

ahoj ZUJU: ako sa mas, to co som tu citala, nebolo bohvie co? Netrap sa, dala si mi tolko rad, tak si ma povzbudzuvala, tak teraz bud silna ty!Zvladnes to!

kyblik

Ahoj Kikusha
čítala som si Tvoj príbeh a moj je celkom taký istý až na to,že ja mam len anorexiu.Tiež som z Ba a mám možnosť sa ísť liečiť len neviem ako to mám povedať doma rodičom.Zajtra by som mala nastúpiť do Fakultnej nemocnice na Mickiewicovej.už som tam bola a su tam dobrý odbornící a vtedy mi aj pomohli asi tak na rok ale teraz som do toho zase spadla.

ccc

kikusha a odkiaľ si ? keby si bývala niekde blízko mňa tak ťa tam vezmem.Poznám výborného psychiatra, čo by ti určite pomohol

kikusha

ccc dakujem za to co si napisala. Keby boli vsetci jak ty taky chapavy aj ked to nezazili bolo by super.Ale vies niekedy si zelam aby si to niekto vsimol a zobral ma nech sa liecim. Lebo sama sa asi priznat nikomu nedokazem.