Extremne riedke vlasy

Príspevok v téme: Extremne riedke vlasy
atka55

Môj problém sú extrémne riedke vlasy a bolesti vlasových korienkov. Pred asi styrmi rokmi som mala stredne dlhe krasne huste vlasy, ale dala som sa ostrihat az po ramena s tym ze vlasy mi zakratko zase naspat dorastu. Potom ale zacali moje problemy, a to najprv tak ze vlasy rastli velmi pomaly a zacali byt velmi jemne, suche a lamave a neskor mi zacali vypadavat vo velkom mnozstve. Neskor sa pridali bolesti korienkov, pomaly sa nemozem ani dotknut svojich vlasov. Skusala som rozne pripravky na vsetky tieto problemy, ale nic z toho nepomohlo. Hole miesta na hlave nemam, ako som citala ze to byva v niektorych pripadoch, ale vlasy mam neskutocne riedke a v gumicke vyzeraju komicky. Aktualna dlzka mojich vlasov je asi po bradu, nedavno som si dala ostrihat to malo co mi narastlo kvoli tomu ze konceky boli velmi tenke a slabe. K lekarke som nesla kvoli tomu ze rodina vravi ze je to zbytocne a nepriklada mojmu problemu dolezitost. Jem zdravo, nedietujem, sportujem. Mam 21 rokov. Prosim poradte mi co mam robit, som uz zufala vyskusala som uz hadam vsetko, ale ziadne pripravky ani vitaminy nepomohli. Trapi ma najma vypadavanie vlasov a ich extremna riedkost a bolesti korienkov.

9titinka5

ja som vyskusala tiez viac na vypadavanie a viditelne som nieco aj videla pri uzivani amitamin® Hair Plus a celkovo mi aj zhustli je bez lepku a laktozy, cca d o mesiaca menej zacali padat

tomas==

Ahoj, základ je určite v stravovaní, miere stresu a celkovom životnom štýle, vitalite človeka. :) Ale ak chceš podporiť rast vlasov, určite nič nepokazíš aj nejakými výživovými doplnakami a hlavne doplniť zinok. Napríklad na e-shope www.kodino.com nájdeš plno takýchto minerálov a vitamínov, ktoré môžeš voľne užívať :)

Sansy

Dilmah. No mám podobný problém. Presne kedysi som mala vlasy ako pokahontas. Som južanský typ po tatkovi. Vlasy po pas skoro cierne. Husté a hrubé ako drôty. Nejeden človek nevedel vynachváliť. No potom mi v 18 preplo a odfarbovala som sa na blond čo sa moja mama naplakala. Nie ja som chcela byt sakira. No proste tupelo som bola. 8rokov som vlasy farbila tým svinstvom. Aj tak boli husté stále. Mama vravievala raz oplesaties z ten farby. V 26 som sa uvedomila a nechala si vlasy vyrast a postupne som vlasy zhnedsovala. Najskôr tmavá blond. Orieskova. Bledohneda. Stredne. Až na tmavohnedu. Vlas sa mi začali dávať dokopy. Ale aj keď vyrastli. Už neboli čo kedysi. Bola som rada že to šialene obdobie mám za sebou. A už som chcela stavať iba má prirodzenosti. Ktorej je dnes malo. No ale po 30. Mi začali vyliezať vlasy s korienkami. Vlasy mi začali ustupovať po bokoch. Často nosím vlasy v cope. Cítim sa tak najlepšie. Cez deň veka krát cítim ako má šteklia vylezene vlasy z copu. A to ich vytiahnem. Precesem. Po chvíli znova. Stále lezú s cibuľkou von. Je to nechutne. Keď mám rozpustené vlasy neustále mi lezu. Vycesem sa po chvíľu znova cítim že mi vysia nič iné nerobím len vytahujem. Nie sú to guče vlasov ako niekto. Ale lezú mi cely deň s cibuľkou. Som z toho znechutená a zúfalá. Krv mám ok. Aj štítnu. Vôbec neviem čo mám robiť. Stym. Pouzivam vichy. Ale nebadam nič. Kortikoid od známej lekárničky alpikorf. Nezaberá. Vitamíny jesť nechcem už užívam magnezium na nervy. Gynko na pamäť. Aj kolagén do vody. Teraz aj tabletky na alergiu sezónu. Denne zozeriem toľko tabletiek až . Nechcem pchať ďalšie .

Eliska1234

Baby rozhodne doplnky ktoré obsahujú dostatok vitamínov skupiny B a zinok - mne sa najlepšie osvedčil Forcapil :) A potom šampóny a ampulky od talianskej značky farmagan...kupujem na gabry-d.sk :)

Vanessa14

Ahojte mam 14 rokov vlasy si davam strihavat kazde 3 mesiace aj sa o ne starám ..., a moje vlasy mi max virastu po ramena a viac nie a mam ich extremne riedke prosím vas nemozete mi nejako poradil

Vanessa14

Ahojte mam 14 rokov vlasy si davam strihavat kazde 3 mesiace aj sa o ne starám ..., a moje vlasy mi max virastu po ramena a viac nie a mam ich extremne riedke prosím vas nemozete mi nejako poradil