Ľudia, dokedy chcete čakať???!!!

Príspevok v téme: Ľudia, dokedy chcete čakať???!!!
setkojenaprd

Som úplne znechutená Slovenskou situáciou, neschopnosťou riešiť sociálne problémy. Cigani nam podpalili najkrajsi hrad a zas za to samozrejme nebudu potrestani. Hodili to na deti, lebo tie nemozu byt stihane. Cigani placu ze nic nemaju, ale v z kazdeho okna trci satelit. Cigani si beru cudzie drevo z lesa, ešte aj rúbu meter vysoko, lebo ťažko je sa zohnúť. Ku komu sa do susedstva pristahuje cigan, moze sa zacat balit. Kto si myslí, že to s nimi pôjde po dobrom, asi je poriadne mimo. Kedze spia kazdy z kazdym, musia mat uz take zmutovane geny, ze su uplne neprisposobivi. Pockajte si par rokov, a bude ich viac ako bielych. Len tak dalej.Samozrejme, cest vynimkam. P.S. -toto nie je rasizmus, toto je pravda.

sio

Smutne je ze slovak stale riesi cigana a madara...hrozne s vami hladte si do svojho hrnca a nerieste druhych.Ozaj ty cigani vela zarobia na tomto state 60€ podpory ???Hrozne to je vysvetlenie len debila ...Ja som skoncil na urade bez prace a co mi dali tu vysoku podporu no havaj...keby sa cely stat nerozkradol tak nikto neskonci tak ako je to dnes.A uprimne kolky robite za almuznu ...je hrozne ako ziju ale uprimne keby ze mate firmu zamestnate tam cigana???Jaj on nechce robit...Katastrofa...Je smutne ze vyhorel hrad ale stava sa to a to sa nezmeni...Ale aj tak nema cenu to viac komentovat vyditelne mam viac cloveciny

rebellin

Stačí si preštudovať švajčiarsky model prístupu k cigánom. Nikto si tam nesťažuje a ja nevidím dôvod, prečo by sme ten model nemohli prevziať aj u nás.

xxxxxxxxxxxx

treba si ist zapalit cigaretku do osady... ;)

aaaale... smutne je to zeby im asi zase kupili byty za euro alebo aj zadarmo...
takze neviem ci to ma vobec zmysel...

sio

Jednoznacne je to velka skoda na slovensku je uz malo vsetkeho co stoji za cenu a oplati sa tam ist a je to ozaj slovenske.Velka skoda

cvik

Mne sa tiez nezda aby jeden ohorok mohol sposobit taky poziar,zvlast u hradu kde su mury a strecha ROBUSTNA.
Ale jasne cas ukaze kde je PRAVDA.

sio

Ja si myslim ak ty sudis raz budes na tom v zivote horsie ako ty cigani o ktorych pises.Nic v zlom realita.A co sa tyka krasnej horky je to velka skoda ale osobne si myslim ze to bolo vypalene umyselne niekym kto rozkradol zbierky a teraz to hodili na nich.Cez taky mur a este osetrenu strechu proti poziaru sa to stat realne nemohlo.Navyse kazdy renovovany hrad ma vlastny hydrant nechapem ze to tam spravca nehasil.Myslim si ze je to len na case a pravda sa len ukaze.

Slobodna

samozrejme, ak sú raz nastavené určité pravidlá a jedna časť občanov za ne neplatí a druhá časť občanov za ne platí a platí aj za tých druhých...Z môjho pohľadu je chyba práve tu a ešte v EU, ktorá sa neustále oháňa diskrimináciou a núti štáty zaobchádzať s cigánmi v rukavičkách, chodiť okolo nich po špičkách, lebo z nich má jednoducho strach.