Protein 100 whey

Príspevok v téme: Protein 100 whey
100

zdravim Vas,

chcel by som sa opytat na nazor respektive skusenosti.doma cvicim dost pravidelne a hlavne preto ,ze ma to bavi.Cital som uz mnoho clankov o Proteine no chcel by som sa opytat ci je pouzivanie tohto produktu bezpecne nemam v plane ho uzivat v kuse 12 mesiacov ale sem tam v roku aby som si doplnil nejaku to vyzivu ked docvicim mne nejde o ziaden Objem ale cvicim preto aby som zhodil nejake kalorie tak sa chcem opytat na Nazor pana RNG ci je to vhodna volba alebo ci je nejaka lepsia vyziva vhodna na doplnenie energii ktora pri vacsom mnozstve neuskodi.

Dakujem

goodhealth

Pri vybere Whey proteinu je tiez velmi dolezite, aby bol spracovany pri nizkych teplotach, lebo inac je bezcenny (enzymy v mlieku sa pri vysokych teplotach znicia). Zial vacsina whey proteinu je vysusovana pri vysokych teplotach. Najkvalitnejsi whey protein je concentrat, nie isolate(izolovane zlozky) z mlieka krav, ktore sa zivili travou (pasture raised cows)a bez hormonov.

RNG

Whey protein, cize bielkovina zo srvatky je vyborna forma bielkoviny, osobne jej davam prednost pred sojovou bielkovinou. Este lepsia je taka, co ma pridane enzymy na travenie bielkovin, tj proteolyticke, lebo niektori ludia ju nevedia vo vacsich mnozstvach bez doplnku proteolytickych enzymov stravit