Ake typy zien sa vam viac pacia?

miro999

celestinka, tak potom budes musiet vrazdit 90% muzov a zien... ,, a kedze ich je vacsina, tak kazdy druhy clovek je nudny"...tam mi to moc matematicky nesedi :D... take zeny nezaujmu na prvy pohlad...mozno na treti... a ved maj si tu svoju teoriu..

Lulu2011

celestinka - ale potesim ta najdolezitejsia je aj tak charizma, preto sa ti napr. nemusi pacit vyfesakovaný krasavec, aj mne sa uz stalo, ze sa mi pacil chalan, ktorý sa iným babam nepacil, ale mal v sebe nieco zaujimave, co ma velmi pritahovalo

celestinka

ja som tym chcela povedat len to, ze pre mna su krasne a sexy zeny nudne a tym padom nudni aj muzi co sa im pacia take zeny a kedze je ich vacsina tak kazdy druhy clovek je nudny. taky je moj nazor a niekedy by som vedela aj vrazdit ked s nim niekto nesuhlasi :D je to hrozne som hrozna ale mna to proste bavi.:)

Lulu2011

celestinka - fakt je ten, ze muzom budu vo vacsich percentach pritahovat skor krasne a sexi zeny, alebo potom charizmaticke, ale pekne, aj ked su urcite ludia vysadeni ludia aj na cudne typy, ale vnucovat chlapom co sa im ma pacit, nema zmysel :D

Lulu2011

lady - no tak je urcite mladsia, ale sme velmi podobne typy, aj muz povedal, keby som mala tak o 6 kg menej, tak mi je ako mladsia sestra no

celestinka

miro999- ako vidim si totalne nepochopeny "intelekt" ale nechcem byt povodcom nejakej konfrontacie, preto neber tuto vetu ako podnet na vyzvu vymienania si ostrych a nepeknych nazorov.

pravy huhu

Mne sa pacia zeny, ktore su originalne a nesnazia sa podobat na nejaku modelku. S takou by som sa citil, ze je to len nejaka kopia, alebo klon z casopisu.