neviem ci trpim ppp

Príspevok v téme: neviem ci trpim ppp
alechandra1

je to pre mna tazke okolie si mysli ze trpim ppp, no ja sa povazujem za normalnu zdravu 15 rocnu babu s malymi neostatkami asi ako kazda. Pre tento problem nemam ani kamaratov, ludom uz velmi nedoverujem , skuste mi nejak poradit ja si myslim ze pri mojej vyske 179 ak mam 56kg je vsetko v poriadku,
to ze mi to hovoria spoluziaci mi tak nevadi -zvykla som si, ale ked mi to minule povedala teta dost ma to zarazilo
vopred dakujem za pomoc

jacquelin

no, to je velmi individualne wies. teraz som predxvilou bola v inej teme a tam pise holka ze ma 160 cm 44 kil a musi sa ist liecit- sama to howori, pretoze ma anorexiu s bulimiou. ja mam 162 cm a tiez 44 kil co je dost podobne a tie 2 cm na vyske nezavazia. ja jem pritom vice-mene secko. je pravda, ze zacala jest viac zeleniny a sportowat, ale neprehanam to -nes som si napr. dala langos- nexutne mastne zradlo co by si anorekticka nikdy v ziwote nedala.. a mne tiez howoria niektorz ci nemam anorexiu- tieto xoroby su psychicke. mam znamu, ktora na anorekticku wobec newizera a je nou vyse 5 rokov (+v kombinacii s bulimiou)..takze asi tak

lolo54

Napisala si ze sama seba povazujes za normal babu s malymi nedostatkami takze podla mna si zdrava nemas ziadnu ppp. A to ze si podla niekoho mozno moc chuda alebo ze si niekto mysli ze by si mohla mat ppp je podla mna len tym ze na svoj vek si uz dost vysoka a tym padom aj chuda.a oni si mozu myslet ze drzis diety a pod. Podla mna by si sa tymto vobec nemala zaioberat postavu mas akurat a pokial si ty spokojna tak je vsetko ok. papa

alechandra1

myslite ze by som mala vyhladat odbornika ked si to nepripustam?
ja mam panicky strach z lekarov tak celkovo a o neznamych vysetreniach ani nevravim
prosim poradte mi
a lolo54 ty si myslis ze moja vaha je normalna?
ja neviem

alechandra1

diki ale chcela som nieco kde beru ohlad na vek a je to trochu presnejsie a bie ze mi napise podvaha a nic viaca
ale uz som nieco take nasla tak nech to pomoze aj inym
www.pppinfo.cz
papa

kikus

alechandra1 klikni sem a tam si to vypocitaj...v pravo to najdes len tam zadas vysku a vahu a mas to :)
Ale ak naozaj sportujes tak to neber uplne presne pretoze sprtovci mozu mat aj vyssiu vahu (svaly) cize aj vyssie BMI :)))
wanda.atlas.sk

alechandra1

ja si myslim ze moja vaha nie je nizka
a stravujem sa hoci pomenej ale castejsie a vedome chudnutie nemusim je pravda ze dost sportujem ale ale nejde mi o to schudnut ale o to ze ma to bavi
a este nepozna niekto dobru stranku na vypocet BMI pre dospievajucich alebo mladez? lebo vsade pisu ze len od 18 a ja si tiez myslim ze by sa malo prihliadat aj na vek ved mne vychadza bmi 17,5
tak diki

zuju

brunuska ma pravdu, stihlost este neznamena ppp, doleziy je vztah k jedlu, ako jes, ci chces vedomo chudnut... vaha je sice mala ae neznamena to ze si chora

brunuska

no zalezi od toho ako sa stravujes- ale hlavne aky mas vztah k jedlu a k sebe samej.pocity voci sebe,svojmu telu....