cukrovka

ema

šampanske by som ti neodporučala pretože obsahuje vela cukru vyskušaj niečo kyslejšie.ale si myslim že šampanske v malom množstve neuškodi ale pre istotu si potom zmeraj cukor a v pripade vysokej hodnoty niečo pripichni.štastny novy rok.

ajk

Pekný večer! Može sa piť šampanské keď mám DM1 som na inzuline alebo račej nie? Koľko toho smiem vypiť? Stihne mi niekto odpisať do pólnoci? Štasný nový rok prajem každému a najma veľa zdravia hľavne aj keď to už lepšie nebude aby horšie nebolo!

spišiačik

Zdravím Vás!
Ak niekto potrebuje nový glukometer, to chápem. Ak má niekto tri, to už menej, ale dá sa... Ak ho chce niekto predať a pritom ho nekupoval - všeobecne si to myslím o všetkých zdravotníckych pomôckach- to je hyenyzmus!
Ak má niekto pomôcku, ktorú nekupoval a nepotrebuje ju, nemohol by ju jednoducho darovať?!
Ak má niekto veľa prúžkov... to znamená, že si ich určite nekupoval, dostal ich zo systému a pravdepodobne si to neváži a nemerá si glykémie príliš často...
Regina - poznáme sa a čudujem sa tvojej aktivite. Prečo si si na Mikuláša objednávala prúžky od nášho Združenia, keď ich máš dosť a teraz chceš s nimi kšeftovať ??? Vidíme ťa raz za rok, práve vtedy keď sa rozdávajú Mikulášske darčeky a prúžky... PF 2009!

lubor

Mam napredaj cistonovy nepouzity glukometer ONE TOUCH ULTRA, akurat je rozbaleny, avsak ani raz napouzity. Cena 1000 SK aj so vsetkym prilusenstvom ako v povodnom baleni, pruzky a podobne. Poslem aj na dobierku. kontakt luborek@gmail.com

regecinka

ahoj pisem ti ohladom tvojho inzeratu na glukometer ja chcem jeden predat pretoze mam 3 a su mi zbytocne je malo strasne malo pouzivany je to novy typ glukometra a mam k tomu dokonca aj pruzky a dost vela baleni....ak mas este zaujem, tak sa mi ozvi na 0907 036 833 a mozme sa dohodnut.... dakujem Regina Bandžuchová

pavel r.

Ponukam na predaj glukomery ONE TOUCH ULTRA, ONE TOUCH ULTRA EASY(novinka),ako aj ACCU-CHECK.
Vsetko nove a so zarukou!!!
Cena: velmi priazniva