vysoká škola-sv. alžbeta

Príspevok v téme: vysoká škola-sv. alžbeta
brunetka_a

ahojte prosím vás , niekto kto chodí,alebo sa chystá na vysokú školu. sv. Alžbety ? ..

potrebovala by som poradiť s odborom , či socialnu prácu, alebo sociologiu :)

niake rozdiely, poprípade osobné skusenosti:)

prosím odpustite si také že kukni si ich stranku , už ju mám prejdenu celu , len chcem osobné skusenosti aké máte, sčím lepšie :) dikyy

hfgjcf

Najdi si nejaku statistiku-prieskum o tom , z ktorych skol-odborov je najviac nezamestnanych absolventov. je to prave zo soc. prace, sociologie A pod

brunetka_a

ja nehovorím že idem študovať socialnu -aby som robila v tom hladisku a otázka bola rozdiel medzi sociologiou a socialnou prácou , a hned tu zo mna robíte že ja neviem kam mám ísť že neviem to a to ,, tak sa najprv vy naučte čítať a potom niečo píšte...!

brunetka_a

a najprv čítajte cele spravy apotom komentujte!... ja som povedala že mne ide len o titul z toho hladiska, že môžem vyskudovať naprv. ekonomické hladisko,ale nemusí ma to potom baviť a môžem robiť niečo iné... preto radšej niečo všeobecnejšie ..ale vy ne hned idete len mudrovať ...

mám teraz ekonomické zameranie a bankovníctvo 4 roky, praxe a všetko a preto viem že do banky nechcem ísť, tak asi nebudem študovať teraz ekonomicku.. ale to vy asi nepochopíte, preto chcem všeobecný titul niaky a môžem ísť potom skušaať niake čo ma bude zaviť a aj uživi..

brunetka_a

tu sa človek chce dostať len odpovedi a hend ho urážate, ako uvedomte sa najprv vy čo robíte apotom súdte druhých ...!!!

titul

Ak ti ide len o titul, tak je veľa škôl, ktoré sú pre teba vhodné. Etika a všelijaké odbory, ktoré ma ani nenapadnú. Často, práve tie odbory, ktoré ani nevieš, čo predstavujú sú najjednoduchšie. A ovládaš účtovnictvo natoľko, že by si ho mohla aj robiť? Lebo ako účtovnička sa uživíš, ak sa trochu vyznáš, nemusíš mať ani ekonomickú výšku.

3nttt

brunetka_a a ty si myslis ze titul zo socialnej prace ti pomoze k lepsiemu zarobku?pokial sa budes v tom fachu pohybovat tak ano, ale inak si myslim ze ti to bude asi tak platne ako fakulta telesnej vychovy v doprave...