pozna niekto zaruceny recept na xudnutie??

cica

myslim ze nejest je blbost,kedze som skoncila TV tak radim v mensich davkach vecere alebo ovocie a zeleninu a kazdodenny pohyb musi byt ale nie len kecat a lutovat sa ale makat a dodrziavat urcity system!

aneta124

judit... nechcem ti protirecit ani nic podobne ale ja napr. chodim kazdy den so psom vonku behat taku hodinku a pol a nejako nechudnem taze tym sa neschidne ... treba hlavne nejest

judit

CAVTE KOCKY :) mozem odporucit behanie !! zarucene !!! chodim sa vecer ( skoro kazdy ) trosku poprechadzat (ta 30 min. ) sem tam zabehnem ,vydycham ,kracam ,zabehnem ... :))

tinusska

a ja konecne po dnesku nemam vycitky svedomia, ze z pazravosti som zozrala cokoladu... celu...
pijem az az... po tej piatej nejedavam... vlastne aj skor.. ked uz tak, hodim si cukrik, nic viac .. mam dole 5 kg asi za mesiac... ovsem... kazdy druhy den sa nabucham sladkym.. a co? pevnu volu mam aspon v cviceni, a tak to vypotim, a tym to spalim. radsej viac cvicit, ako sa obmedzovat sladkym.. nie som nervozna a mam dobru naladu.. je to sice ako droga, ale neumiera sa na to a neublizujem tym...

sa

neviem ci to funguje na vsetkych ale ja som raz pocula jednu cesku modelku ktora hovorila: pit vela vody a nejest po piatej. to som robila styri mesiace a schudla som 5 kil. milujem cokoladu a neznasam sport ... vela stastia