Kúpa auta

Príspevok v téme: Kúpa auta
Autíčko

Prosím poradte, moja situácia je takáto:
mám k dispozícii 4tis Eur na kúpu auta a úver v banke v zostatku 2 tis.
- Buď si kúpim použité auto, 4-5 ročné do 100tis km a budem naďalej splácať úver
- naraz splatím úver v banke a za zvyšok si kúpim nejaký šrot
- alebo splatím úver, tým pádom sa mi uvoľnia peniažky, zvyšok hotovosti použijem na akontáciu pri kúpe nového auta a budem to splácať
- alebo za zvyšok peňazí si kúpim leasingované pojazdené auto, čiže budem pokračovať v leasingu a v banke už úver nebudem mať.
Ďakujem za seriózne odpovede.

lost

no ale tie tovarenske auta su fakt nanic, resp neviem teda este o tom dost, ale mne po 20000km dost odisli brzdy :) to maju na vine hlavne ludia, co sa mi votru do trasy ked idu o 80kmh pomalsie ak oja na dialnici a nech mi nikto nehovori, ze si nevsimnu tu rychlost ktorou sa na nich niekto vali :) tak je bud slepy, alebo nepricetny..
ale tak, more fun, ako sediet doma na sedacke :)

lost

tak zas nie az tak, ale snazim sa menit otacky velmi casto :) cize volajme to svizne ;)
zas donekonecna ma nebavi ist na max otacky :)
ak by som mal tak realne posudit, tak asi 80% normalne (od 2200 do 3500 otacok) a 20% nepustim pod 4500 :)
no ale to velmi zalezi od toho kde, na dialnici velmi nemozem ist tym druhym sposobom, lebo pokuty :) ale prazdne okresky su super (defato najnebepecnejsie, no ale zakon je zakon :D napr dnes som isiel cez PK babu, a dali tam namiesto 70kmh limit uz len 50 :( )
tak hold.. takto konci zabava.. (a slovakia ring nie je ani otvoreny, jedine ten nurburgring ale to je 1000km daleko :) )
sice niektore useky bezne auto nad 30kmh tam neda tak ci tak, ale plazit sa na rovinke, "lebo 50" neznasam :)
najviac nenavidim, ked sa na mna nejaky typek tlaci a nechcem by mi rozflakal kufor, tak si musim udrziavat relativne rychle tempo, no ale zas ak mna odmeraju spredu, tak to schytam ja :D
retardovany system..

tak tam je hriech nevytocit ten motor :) a ten orchester co zacina nad 4000ot :D aaach :D to je normalny orgazmus :P .. az kym neuvidim kryklavo zeleneho cloveka co mi vojde do drahy...

Deria

autu treba dat aj obcas riadne zabrat, ono to potrebuje! samozrejme nie vzdy a vsade:) ja milujem auto, mne mozes vsetko zobrat, len auto nie. ked idem na sk 1000km a som unavena, nedam sa v ziadnom pripade vystriedat....no este to by mi chybalo:D ja jazdim dost rychlo ale tak, aby som mojmu auticku moc neublizovala:D

lost

nj :) ale dochodcovia sa asi vacsinou lepsie staraju o auto, lebo maju inu mentalitu ako novsi ludia.. taku menej konzumnu..

napr po mne by ste auto nechceli :)