Co na oci?

galinaa

rybička, mrkvička, zelená zelenina alebo jednoducho vitamíny ocutein čo obsahujú všetko dôležité v sebe

kinder4

Počula som o očnej gymnastike, sem tam to skúšam to nie je zlé, mne však viac prospievajú vitamíny užívať raz za čas hlavne teda v lete :) Užívam ocutein ginkgo na zregenerovanie, od malička totiž mávam zápaly spojiviek a nosím okuliare.

hanka9

1)V jeseni nazbieraj resp. kup si cucoriedky dajme tomu 3-5kg, daj do mrazaku do dobrej krabice a uzivaj denne za pol hrste napr. v jogurte.
2) Cvic s ocami kazdy den 1-5 minut (krut nimi zprava dolava, potom zas opacne, zdola hore a opacne atd.
3) Nazbieraj si bylinu očianku rostkovovu, zrob odvar, preced cez huste platno,najlepsie filter a teplym si vymyvaj oci, davaj obklady

zapar z ocianky rostkovovej zaroven pit aj vnutorne ( tento zaroven znizuje aj krvny tlak).

ocutein2

jednoznačne ocutein vitamíny, aj mne aj mojej mame pomohli pri problémoch s očami (bolesť očí, tlak, suché oči...)

kikiis2

hana.j ked chces robit reklamu vyrobkom aspon si men ip adresy nech nie si taka napadna... pozriem 3 prispevky a 3 rovnake adresy len ine mena...

Lenocka1982

Ja užívam Ocutein Ginkgo ako vitamíny na oči, mám prácu za počítačom takže často ich mávam opuchnuté a suché a hento som našla na nete ako nejaká kvázy výživa na posilnenie očí aj na problémy, aké mám ja.