Postup pri samoliečbe z bulímie

Príspevok v téme: Postup pri samoliečbe z bulímie
springflower

Ahojte, mám bulímiu už rok a pokúšam sa z nej sama dostať. Myslím si, že sa mi celkom darí. Jem pravidelne a zdravo,nie diétne, ale zdravo. už nemám ani depresie, skrátka som šťastná a najmä spokojná so svojou postavou, nechcem schudnúť. Úprimne. Ale priemerne raz za týždeň pojem sladkosti, keďže normálne sa im vyhýbam a potom vraciam. To už sa stalo druhý, alebo tretíkrát. Toto je posledný krok a budem definitívne vyliečená, viem to. Tú sladkosť si tiež viem dovoliť, ale niekedy sa to stane. Len sa chcem spýtať, či ste sa počas liečby postupne zlozvykov zbavovalili, či to tak šlo, krok za krokom aj so ,,zlyhaniami,,. Alebo ste prestali a už nikdy ste nevracali?

smajliQa

springflower

dostanes sa z toho.. a vies preco? lebo sama chces :) hovorim z vlastnej skusenosti:)
nie bulimia, ale anorexia...

vela krat som sa pokusala, a raz za cas priso k zlyhaniu, ale pozbierala som sa, a zacala odznovu.

a vedela som, ze mam pevnu volu, a ze vydrzim,aj ked zacnem zasa od zaciatku... a stalo sa..

neskutocne vela raz som si vycitala prejedenie alebo podobne veci...
s tym rozdielom, ze vs uspokoji aspon to vyvracanie, lenze ja som to nerobila..

ale postupom casu som sa naucila ovladat sa, a aj ked sa mi ahodoustalo ze som sa prejedla, povedala som si, e ved je to raz za cas, nic sa nedeje, cora byt uz nechcem, nebudem blbnut,,, ze na druhy den si dam len zeleninovy a ovocny dnik, a vsetko napravim...

a podarilo sa...
par mesiacov som zdrava sa da povedat :)
trvalo mi to rok a pol :)