Priatel sa niekedy sprava ako buran

Príspevok v téme: Priatel sa niekedy sprava ako buran
micaella1

Je na mna dobry, malokedy zvysi hlas, ani sa skoro nehadame, len mi vadi jeho spravanie.Niekedy sa chova s prepacenim ako sedlak. Minule mi povedal, ze vkydla si sa mi skoro na mobil a aj ine veci, ale teraz si narychlo nespomeniem. Alebo s kamosmi do telefonu ked sa bavi tak casto nadava. Tiez ked bol u nas na navsteve bratranec tak moj ulieval a ked on nechcel tak mu povedal, ze ale chod do p... Alebo kamoska nechcela ist s priatelom von a on ukazal take to gesto rukami akoze 'trtkaju' Ja viem, ze to vsetko je zo srandy, ale mne sa to nepaci, je to take buranske.Mam mu to povedat? Co vy na to? Raz som mu povedala, ze sa niekedy chova ako z jaskyne vyhnany a on na to ze no a co, ved nic zle nerobi. Hmm...

alenka_maxova

ste spolu dlho? :) Lebo ak ste spolu kratko, tak je jasne, ze tie prve razy ta to fakt poburi. Vies co si vsak myslim? Ze to v nom nezmenis. Je to zrejme jeho klasicky sposob, ako sa bavit s ludmi...bohuzial. Ako, mozes sa pokusit s nim porozpravat a poprosit ho, nech trosku vazi slova, ale je to zbytocne...moj nazor. Snad sa u teba stane opak :)

martina0222

zmeniť to asi moc nezmeníš, ale dá sa na to zvyknúť. Druhý manžel mojej mamy je tiež taký. A z úst mojej mamy si také veci neviem predstaviť, ale žijú spolu a vychovávajú moju sestru a div sa svete, sestra to počúva doma celý deň ale sama to odsudzuje a za trest jej musí dať euro, keď niekto povie nadávku :D A u otca to berie tak, že sa chudák už nezmení a vravieva mu, že už jej dlži milión eur:))

micaella1

ja som si raz z neho robila srandu, ze keby bol manazer nejakej firmy, tak by sa tak hlupo nevyjadroval...taku vycitku v ociach som este nikomu nevidela...nechcem, aby si myslel, ze ho nelubim, ale moj byvaly bol pravnik a taketo spravanie som u neho nezazila, nie som na to zvyknuta, ale neviem ako to jemne opakovat kym to pochopi...ale ano, jeho kamosi, to je horor...najhorsie na tom je, ze s nimi pracuje takze to pocuva cely den a potom vecer sa od toho nevie odosobnit.lenze mne vadi aj to, ako sa sprava tam v praci, len to uz asi nezmenim:(

martina0222

:D:D:D je to chlap večné decko...ale záleží to aj od spoločnosti s ktorou sa stýka... keď ho chceš zmeniť, to by si ho musela prinútiť prestať sa stýkať so svojimi kamošmi a nájsť mu nových, takých, kde sa bude rozprávať o knižkách a keď tvoj povie nejakú nadávku, alebo niečo sprosté spraví, všetci sa na neho obrátia so slovami "pardon??" až sa bude cítiť hrozne trápne a zvykne si na iné správanie