opatrovatelka-pochybnosti

Príspevok v téme: opatrovatelka-pochybnosti
lunna

Prosim o radu, neviem ako postupovat v jednej veci.
Zohnala som si cez inzerat novu opatrovatelku, bola u mna na "pohovore", celkom sa mi pozdavala, no a vcera mi dve hodiny strazila maleho. Predtym, nez som odisla z domu, som jej nechala jeden kluc od dveri, ze ich zvonka zamknem, tak pre istotu, aby mala cim odomknut. Ked som sa vratila, vyplatila som ju a ked az odisla, som si vsimla, ze kluc nie je na mieste. Pozrela som sa aj na inych miestach, ked som ho nenasla, volala som jej, ze ci nahodou nevie, kde je kluc, ona ze musi byt na mieste, ze ona sa ho ani nedotkla. Tak ja ze o.k, ze asi ho maly schoval, hladala som dalej, konzultovala to s manzelom. Dnes rano mi opatrovatelka volala, ze klucik mala v taske, ze ani nevie ako sa tam dostal, ze mi ho donesie domov, tak mi ho odovzdala. Mam hrozne pochybnosti, ci ju "neprepustit", radsej byt opatrna a predist neprijemnostiam, co ak si spravila otlacok a hlavne ci mam vymenit zamok, aj kamoska mi to radi, manzel tiez, on nie je doma teraz. Neviem ani ako sa ta baba vola priezviskom, prestala som jej uz doverovat, aj ked mozno je v tom uplne nevinne, ale clovek by musel byt uz sakra nepricetny, aby zbalil kluc do tasky?! Prosim, co by ste robili na mojom mieste? Okrem toho vysvitlo, ze s opatrovanim deti nemala ziadne skusenosti. Dakujem za kazdu radu.

jankaaaaaaaaa

ale zase, keby si ten kluc schvalne zobrala domov a spravila kopiu, tak by sa asi nepriznala ze ho ma v taske nie? asi by tvrdila ze nevie kde je a potom keby prisla druhykrat, tak by ho nenapadne niekam schovala alebo co..
ale zase omylom zobrat cudzi kluc? trocha divne

Lulu2011

bola s dietatom vonku? vtedy by sa dalo povedat, ze mohla kluc dat do tasky, kde bol konkretne polozeny? ak mala pri nom svoje kluce, mohla ich spolu zhrabnut, ale je to kazdopadne dost divne, aj ja by som bola podozrievava

alenka_maxova

a plus vymen zamky. Samozrejme pred nou nic nehovor, len ich vymen a zavolaj si ju, ze od nej cosi potrebujes. A ked pride, tak si popros obciansky. Aspon ja by som tak postupovala

jankaaaaaaaaa

noo asi by si ju mala prepustit, a to hlavne preto, ze nema skusenosti s detmi.. ten kluc je len taka "ceresnicka" na torte, dnes clovek nevie komu moze doverovat. a zamok si pre istotu vymen, aspon pre lepsi pocit. clovek nikdy nevie..

alenka_maxova

na tvojom mieste by som ju zavolala este raz. A vypytala si od nej obciansky preukaz, aby si si ho mohla prefotit. Myslim, ze by jej nemal problem dat ti ho. Toto si inak uz mohla urobit pred tym, no ale co uz...