otazka na muzov. Sex & zeny

Príspevok v téme: otazka na muzov. Sex & zeny
22CapsLK

Ahojte... mam na vas otazku. Riesime problem v dlhodobom vztahu, no sme aj tak este mladi (25r.). Priatel sa mi zdoveril ze uz nevladze vydrzat, potrebuje mat styk s inymi babami. Kvoli mne sa tych X rokov snazil to v sebe potlacat s tym, ze mozno to raz prejde a nepreslo, velmi ho to trapi, doslova ma z toho kvazi "psychicke problemy" ... aby mi neublizil, ak uz neodola, povedal ze by bol vhodny rozchod - ako opatrenie. No ja som teraz z toho vsetkeho tak mimo ze nedokazem normalne uvazovat, a dodavam, ked mi to aj povedal, nijako som ho neodsudzovala, snazila som sa ho pochopit v max. moznej miere.

Poradte mi, res.p vysvetlite mi myslite ze keby som mu tu neveru tolerovala v buducnosti (v rodine) by to preslo? Lebo naozaj sme si vzdy po vsetkych strankach sedeli a ja si neviem predstavit vztah s inym, to co mal on, mal malokto a ja som si to nesmierne vazila a vazim. Alebo bude lesie sa s tym zmierit, ze to neprejde? Alebo v tom vy chlapi vidite aj nieco ine? co by mi pomohlo racionalne vec chapat? Teraz nie som normalneho usudku schopna, tak ma prosim neodsudzujte ak som sa aj vyssie blbo vyjadrila. DAKUJEM za odpoved.

alenka_maxova

AdamKrt, opat suhlas. Dokonale si to opisal....Nikto ma sex vo vztahu, niekto sa miluje. Pri milovani sa s partnerom spajame doslova duchovne, je to nieco tak silne, ze kto to nezazil, tak nevie o com pisem :)

AdamKrt

22CapsLK Dnes 16:01 - ked Ta ma na trtkacku, tak su mu Tvoje zdravotne problemy ukradnute.
----
Tiez mam priatelku a je to moja sexualne prva priatelka. Sme spolu niekolko rokov. Milujem ju, mam rad milovanie s nou /a velmi si na to potrpim/ a i ked ma napadnu vseliake somariny, viem, ze su to len somariny a nemam chut to skusit s inou, len pre nejake porovnanie, pretoze viac mi zalezi na tom, aby ona bola uspokojena, ako na nejakom porovnavani. Keby som aj mal moznost nejaku pretiahnut, nemam na to dovod, pretoze sex nechcem, chcem milovanie a nevidim dovod robit sex len pre sex. Ale milovat niekoho pre to, ze urobit mu tym krasny pocit, je nieco ine. Sex je o ukojeni svojho pudu o vytraseni sa na partnerke. Milovanie je o uspokojeni toho druheho, ked to robis s laskou.

Kto chce porovnavat, ma male sebavedomie a chce si ho zvacsovat tak, ze bude zvysovat pocet pretiahnutych samiciek.

Proste je to chruno a ako sa hovori, laska je slepa a Ty si mu na to skocila aj s navijakom. On tu lasku vo vztahu k Tebe nema. Pretoze, keby ano, dbal by na Tvoje city a nie na ukojenie seba.

Ale ako chces, ospravedlnuj si to. Zda sa, ze Ti to vyhovuje, tak neviem, co tu este riesis. Navrhni mu este, nech prejde na inu vieru a moze zalozit harem a budete vsetci jedna velka rodinka...

alenka_maxova

rozumiem tomu, ze chalan nemal pred nou ziadne ine zeny. A ze lakat ho to moze...Ale ja som presvedcena, ze je nespocetne vela takychto parov a nemaju taketo tuzby. Mozno to prebehne myslou kazdemu, no nie kazdy to chce hned aj zrealizovat. Moj snubenec je tak isto moj prvy sexualny partner. A doteraz nikdy som nepocitovala zial nad tym, ze to do mna nedavali dalsi ini chlapi...Ach...ako...rieste to cez doktora, tu ti nepomozu ziadne ine rady

22CapsLK

ved ja takisto, pokial mi vsetko robi dobre od neho nemam dovod skusat. Ale tak mozno to chlapi beru inak, asi sa vazne potrebuju vyburit doslova. NO je to len vseobecny nazor, neplati plosne samozrejme.

Ano mne tiez pride ze unho je prvorady sex, vsetko okolo toho, to musi byt maximalne dokonale, a ostatne stranky stacia priemerne, resp. nadpriemerne, nemusia vykazat 100%. Nariek tomu, ze kedysi mal nejaky vyhrady voci mne, vzdy som sa snazila s nim komunikovat po com tuzi a nasledne som tie jeho tuzby plnila. Vzdy mam ale pocit (i ked tvrdi ze je so mnou uz spokojny,po viacerych strankach mu vyhovujem a vzdy, celych X rokov planoval so mnou buducnost, aj teraz by chcel so mnou ostat a v buducnosti mat so mnou deti a pod.) ze ten sex so mnou, ako uz bolo povedane ho asi ani nebavi, aj ked iniciujem v sexe cokolvek, proste to, po com tuzi, mu to plnim.

názor

Tak ak to tak veľmi chce, nech to skúsi, ale nech tým Teba neničí a nezaťažuje a nevešá Ti to na krk... On sa vlastne teraz nemá prečo trápiť, povedal Ti čo a ako a Ty "sprostučká" sa teraz tráp a ešte mu aj odpusť a všetko dovoľ a toleruj lebo ho ľúbiš, nie....?

alenka_maxova

a vlastne NACO potrebuje porovnavat oral?? :D Ze ci ho daka ina baba robi lepsi?? On je vazne cvoknuty.... :D :D Keby mi toto povedal ten moj, tak ho nakopem do zadku. Ak mu stacis ty, vzrusujes ho a robi mu dobre to, co mu robis ty, tak naco ma pochybnosti a naco to chce aj od inej??

Mala by som jednu odpoved...je to chuj a vazne ta nemiluje. Orientuje sa len a len na sexualnu stranku. Co je fajn, lebo aj sex patri do vztahu. Ale do vztahu, kde jeden druhemu staci a nema potrebu niekoho VYSKUSAT len aby vedel, aky je to pocit byt s inym

22CapsLK

nie, sme dlho spolu a predomnou nemal ani inu priatelku, ja som prva po vs. strankach... ale ja som mala priatelov, no len priatelov, sex nebol.

22CapsLK

alenka:

vravi ze stale ho velmi vzrusujem, ze az privelmi, ale ma potrebu to skusit aj s inymi zenami. Napriklad na margo toho...nevie ci "oral" kt. mu robil to robim dobre - ze to nevie porovnat, nema s kym.....

22CapsLK

názor:

no.. je to mozne :( ... neviem si vytvorit objektivny usudok, aby som sa mohla spravne rozhodnut. zoziera ma to takto