Ako sa vyrovnat Zo smutkom Ziarlivostou a sammotou

Príspevok v téme: Ako sa vyrovnat Zo smutkom Ziarlivostou a sammotou
kofoman

ahoj ako sa mam vyrovnat stym ze som stale sam ked sa nieco vyskitne skonci to fiaskom ,,,nedokazem uz ani len pozerat na tie pariky nechapem co robim zle ked som stale sam hladam dvôvody prečo ešte bojovata a nenechat sa racej len unašat a skončit to nepotrebujem počut že je to vymyslena tema ani že tu už bola možno ano možno nie hadam radu niekoho kto tieš spava 4 hodiny dene lebo nemôže zaspat od žialu a trapenia ...

kofoman

Takze bojovemu umeniu uz som sa venoval , Aj to armi sa aktyvne venujem , takze to moj problem neriesi (skaut sa z armi prekriva takze to ani nespominam ) takze nic nove som sa nedozvedel :-/ neviem si ani určit hodnoty nwm co citim k ludom ci k niekomu konkretnemu(niečo čo nevyšlo) citim nieco viac alebo len som smutny ked počuvam ako rozprava o svojej laske ..neviem kolko krat dokazem este padnut a znovu vstat

alenka_maxova

To, ze nie si vo svojom probleme sam ti asi pisat nemusim...Ale to co ti pise Magy je vynikajuca vec, pretoze si jednak vyplnis cas a nebudes mat kedy premyslat nad sebou, stretnes kopu novych ludi, naucis sa novu vec. Ja mozem odporucat len a len capoeiru (bojove umenie), kedze nic ine som neskusila len capoeiru :D Vlastne je jedno, co si vyberies, hlavne je, niecomu sa venovat.

A co sa tyka toho tvojho zialu...Kazdy clovek ma obdobie, kedy je sam a chyba mu druha polovicka. Rozdiel je len v tom, ako to prezivame. Mna uz unavovali neustale ziale, smutok, depresia z toho, ze som sama. Kazdy vecer pred spanim som si povedala, ako mi je uzasne na tomto svete, aka som stastna, ze vobec mozem existovat a poslala som vzdusny bozk mojej vtedy este neznamej laske :) Viem, znie to strasne rozpravkovo, ale mne to velmi pomohlo. Naozaj som si zacala zivot uzivat aj bez partnera a nepreslo ani par mesiacov a stretla som zivotnu lasku. Tvoje srdce si pritiahne do zivota, co potrebuje. U teba to pojde, az sa zbavis vsetkych zlych predstav, sebalutosti, vytvoris si disciplinu a vybudujes si sebadoveru (pripadnym sportom)

ESMERA/ATIDE

Ahoj, no, nie si sám, neboj, takto som na tom napr. aj ja a moja sestra :D a poznám aj iných, takže hlavu hore, môžeme utvoriť nejaký spolok opustených, ktorým sa nedarí :D A dať to do médií :D :D :D

Magy

aj zo stylu pisania usudzujem, ze potrebujes ziskat urcity system, sebadisciplinu. to sa samo nenaockuje do cloveka. mozes skusit sportove kluby, napr. bojovych umeni (a ziadna hanba, kazdy raz zacinal ako drevo!, aj ja), prip. je mozno sa pripojit k nejake skupine ludi, vyznavajucich tvrdsi styl zivota, bud zavanajuci vojenskym stylom organizacie, alebo skautskym, kde sa ucis vela uzitocnych veci ako byt samostatny, prezit, bojovat proti nepriazni podmienok, pocasia...
ponoris sa do uplne ineho sveta, kde nie je cas na sebalutost a vyplakavanie, niet casu rozmyslat nad hlupostami. ziskas silu fyzicku aj tu dusevnu, rozhlad, vybudujes si sebadoveru, budes respektovanejsi aj obdivovanejsi okolim - a vztah alebo uspech nenecha na seba dlho cakat.
je to vynikajuca skola sebazdokonalovania, rozhodne doporucujem.