Nic ma nebavi...ale preco?

majo54684687464

peter96 ty napises link na knihkupectvo s dakou frazou az je cloveku zle. niekomu je na hovno a ty .... nevadi. good luck once your bubble bursts. hope you will get through that somehow.......

majo4574986459

frazy, klise, kraviny. ste plni odpovedi co v sebe nemaju nic, len sedate pri kompoch jak ovce a trepete dve na tri. nevadi, carry on dying your life.

Peter525

Vsetci okolo si myslia, ze som super. Viem vsetko opravit , zarobit peniaze. Ale ma nic z toho nemotivuje. Stale som smutný... Aj ked viem robit zabavu, ale nie som spokojný zo sebou. Pomáham druhým , ale na konci dna som nespokojný.

Peter96

Prečítaj si motivačnú literatúru. Napr. túto: www.martinus.sk Kdo hľadá duševnú pohodu, nájde ju, pretože všetko je možné tomu, kdo verí. :) :)

Dà-ka

Rada by som začala s niečim veľkím chcem citát knihu chcem písať denník chcem stavať skoro a chodiť behať ale aj keď sa ráno zobudil o 11:00 stále som unavená v noci sa prebúdzam a ráno ma stále bolia ruky a plecia nechce sa mi ani skákať na trampolíne,športovať hrať sa na prelieskach :(

Dà-ka

Rada by som začala s niečim veľkím chcem citát knihu chcem písať denník chcem stavať skoro a chodiť behať ale aj keď sa ráno zobudil o 11:00 stále som unavená v noci sa prebúdzam a ráno ma stále bolia ruky a plecia nechce sa mi ani skákať na trampolíne,športovať hrať sa na prelieskach :(

sandoz

Klasicky syndrom vyhorenia,zrejme ti chyba motivacia,mozny suvis s melancholickou naladou ovplyvnenou pocasim,ci depresivnou naladou.Ak sa to casom neupravi,navsitv psychologa.

Viktorien

môžem ti odporúčiť film Skrytá identita dnes som to pozeral a ten film je úplne mrte bombový, už dlho som nevidel taký dobrý film..btw získal 7 oscarov :D