Chcem si umyť ruky

tafko

Môze mi prosim niekto povedat,co je toto za diskusne forum?Myslel som si,ze sa tu môze hocico napisat,tak som pisal o tej abstinencii.Prosim o vysvetlenie lidicky,diki moc

SHAKTI

:-DDD ty certisko jeden,ale dnes som aj ja taky maly certik :-DD
o chvilku padam ale teda brutalne sa mi nechce..dazd mam rada,ale v noci,vtedy sa dobre spi :-)
tak sa tu majte,budte dobri...no.. alebo radsej nebudte,ved aj tak to neviete :-DD a majte pekny den!
mamca sa nam co zabudla na vylete??
:-)

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zavrc,si tak sexi ked vrcis!! :-DD
prepac,som hrozna skodoradostna mrška :-DD a to co kurili len tak na skusku?? kym si zvyknes a potom zas cap do tej zimy?? :-DD tak to su iny srandisti :-DD
idem na cukrik a pak uz aj budem musiet ist ale este mam cas..lebo ficim k zubke na nasom malom zurivom auticku :-DD len dobre leje a na taketo pocko mam fantasticke spomienky..

SHAKTI

drogovych abstinentov tu asi nenajdes,ale zas vsetko je mozne...
:-))
tlacim do seba ako o zivot :-)) clovek nikdy nevie ako sa moja zubarka rozsanti :-)))mam trosku obavy ci mi tam nieco necha :-DD
ako mame dnes?? chyba mi to lilith-kyne zavrcanie ako je jej zima :-))
teraz je taka v pohodicke...vrrrr
a samko gomci ti zabudol pred odchodom nakazat,ze nas tu mas obranovat vlastnym telickom a starat sa o nas ako o kvetinky do doby kym sa nevrati :-)snad to nejak vydrzis :-))

tafko

Chcem pozdravit vsetkych drogovych abstinentov a popriat vela uspechov a hlavne sil v tej abstinencii,aby sme znova nespadli na dno.Drzim vsetkym palce,caute....

SHAKTI

Dobre ranko a dobru noc :-)
a sovicke aby sa jej bolest v srdiecku co najrychlejsie aspon trosku zmiernila :-(
Lubkam ta..