Chcem si umyť ruky

katty19

houbeles! je to o pánve!!! som to dnes deckám ukazovala, ešte som si vyžiadala také smiešne zvieracie papuče detské, no a išli, samozrejme k zemi:) ale vieš aká ti to je fajná vec? normálne odporúčam, ale aj tak s dami nemáme chybu, fakt, ja stojím pred ňou a vždy sa tak otočím, že čo za mnou robí a to sa už len na seba usmejeme a je nám všetko jasné:)

mamca

Ha,ja som zbehlé dieťa doby,všetko viem,všetko vidím..:DDDDD A viem,že brušné tance sú o vlnení,čiže prevaľovaní brucha a zároveň je to snaha fackovať bokmi okololetiaci hmyz :)))))))))))))))))))))))))

katty19

a jak ty vieš, že sa budeme vlniť? inak, dami je dobrá, ona sa tak zlato pri tom tvári, že sa zase nič nenaučíme iba sa budeme smiať:)

mamca

Hihi,čoraz lepšie...hlavne pri predstave,ako sa vlníte s Damaxy s ločkajúcim bruchom,plným kávy... Véééľmi dobré preháňadlo :DDDDDDDD

katty19

hej, som pobehala šírí kraj, len tanečky som dnes nestihla, ale nevadí, damaxy je tam za mňa a trénuje a zajtra predvedie, tak to budeme u nej doma pri kávičke trénovať:)
ako sa máš moja zlatučká?

katty19

ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooj:) ňufňufňuf:))))))))))))))))))))))))))))

mamca

Hmmmmmmm... Katty dohaduje stretnutie,a ostatní...? Shakti dokresľuje obočie,Gomko zriaďuje ordináciu a Lilith opravuje techniku... Pracovití ľudkovia. :)