Chcem si umyť ruky

SHAKTI

tak dnes ak cosi okolo vas vo vysokej rychlosti prefrci,tak to je Shakti na metle :-DD som doma asi tak na hodku a zas palim prec,super den!
brutalna zima!! hlavne ze som si kupila dalsie nohavicky do zbierky
:-DD tak to je zaklad,ludia :-DD
caute,asi cosi aj zjem,nech sa niekde nezlozim..

katty19

dobré ránko:) poznáte tú pesničku od Georga Michaela Last Christmas? Poviem vám oplatí sa tešiť na vianoce a vypočuť si niečo podobné už teraz, je to super, tak v myšlienkach vám ju posúvam....:)

SHAKTI

co ruzovy?? :-))
no idem,vybavena cervenou-ako...
:-)) hlavne ze hreje :-)
majte sa tu pekne,budte dobri a tak.. :-)
lilith-ka sa teska :-) aj ja by som sa..tak sa budem s tebou :-)

lilith

no dnes mi ho už donesú:)))a vycvičím ho ,lebo tohto čo máme nieje vycvičený,a preto chcem takého čo bude len môj:-)

SHAKTI

kup si štenátko lili !! budem sa s nim chodit hravat :-) slubujem ze ti uz aj tu burinu vytrham :-DD alebo to naucim štenátko :-DDDDDDD

SHAKTI

jaaaaaaaj ano to sme sa bavili..nebude mu luto,ver mi,on bude rad :-) aj ja o tom premyslam,lebo tento moj ciciak,nechce byt sam a zas stale s nim byt nemozem,len sa vsetci smeju,ze on sa s nim pohra tak pol hodku a potom ho zacne strkat,ze chod uz domov :-DD
ale mne to tiez nedovolia :-(( si spominam ked bolo toto cudo male,ani sa odo mna nehol a ked som mu vyvarala grisik tak som mala take velke plysove papucky,tigrov a na tych mi vzdy spal kym som varila..uz je velky,uz sa tak netuli a tak..chyba mi to :-) to vis,biologicke hodinky mi nejak moc nahlas zacali tikušať :-DD
ja by som to brala lilith-ka..
teraz vsetci pindaju ale uvidis nakoniec budu radi a s tym nebudes mat problem vycvicit..
vyloz si :-) ty vies co!

inak dnes hodim teda aj nejaky make-up,lebo vcera som dostala tolko komplimentov ze az..
dam jeden..
"Teta ty si chora??"
"Nie!"
"Ale vyzeras tak!"
:-DDDD tie deti su tak brutalne uprimne :-DDDD
no idem skusit ci sa da uz zit vonku :-)

lilith

aku dilemu?? no tak doma máme jedného nemeckého ovčiaka,ale včera mi kamarát volal či teda chcem šteniatko NO,po vynikajúcich rodičoch,policajný pes,čiže bude krásne stavaný......ale trápi ma to či tomu starému nebude luto:-((((

lilith

veru Shakti,ako medvede,normálne ma dnes ráno napadla hmla:-) strašné....ani tá dýčka mi proti tej hmle nepomohla