Chcem si umyť ruky

ethel

Shaktul:-DDDDDD najprv si ma rozosmiala na tej vyvinutej hrudi,potom na tom aká som silná a potom na tej jemnej páke:-DDDD Zajtra idem na prvú jazdu ráno o 10 do 11hod....:-)))A autíčko mám tmavo modré:-)))
Dnes mi jedna osoba povedala,že keď ma videla prvy krat,tak som jej pripadala,že som velmi prísna a rázna:-))))))

SHAKTI

ňuňa dakuje za liecive objatia na tvojej vyvinutej hrudi :-) fuuu to je priam zazracne!!! :-) mozem este?? :-)
jeeeeezis ty uz jazdis?? :-) inak musim sa priznat Ethi,ze ked som ta este tak moc nepoznala,myslela som si ze mas vodicak,predstavovala som si ta v takom modrom auticku :-) ta modra mi sice nevysla,ale v auticku si ta mozem opat predstavovat :-)
krasnu,silnu,samostatnu zenu :-)
ano s brzdou opatrne! ako radi lilith-nam to tak radil instruktor,sice nie s brzdou ale s riadiacou pakou :-DDDdoteraz som na nu jemnucka aj ju vzdy pohladim
:-DD a ak nemas dostatok citu na pedaliky,tak skus naboso,kym ziskas cit:-)
dobre,moja studnica mudrosti vycerpana,lilusik ma este mailiky,idem skusit cukrik,ci sa nezadusim,po pripade opat skusim ci sa neda tahat,tym cim ste mi radili minule,aj ked to bude hrozne dlha cesta do pluc :-DDD
bruu..idem ja uz,nech som rano fit..
a to objatie vypada vazne trosku nechutne :-DDD