Chcem si umyť ruky

panika

:)...paci sa mi to stale viac :))).Vies, chvilami sa tak nadychnem a poviem si : co sa moze stat, som taka silna -ako nikdy. a ked vydychnem, zostane mi na hrudi taka tazoba a hned si uvedomim, ze sa predsa len moze nieco stat...Dnes som citala clanok (rozhovor) o jednej moderatorke vecerneho spravodajtva TV...bulvar ju miluje a nedovoli jej dychat..asi uz kazdy vie o kom to je...skonstatovala, ze zivot (osud) nadeli kazdemu tolko, kolko vladze uniest. Vraj by uz mala zostat lezat niekde na zemi, ale odmieta to...tiez sa mi to velmi pacilo

Posledne dni mi je tazko. Motam sa v kolotoci problemov..ono to vlastne nie je az tak ,,moj" problem, ale mne neda dychat...v noci nespim a ked zaspim, strhavam sa..busi mi srdce..Ja som bola taka hlupa, ze som uverila, ze je lepsie.....nie, nie je. snaha niekedy nestaci.Ale neprestavam verit. Musi to ist..

No idem upratovat, alebo nieco robit, lebo ked sa zahlbim do svojich myslienok, skoncim niekde roztrasena v kute a to fakt nepotrebujem. Lubim Vas ♥♥♥♥&# 9829;

mamca

Pančiiii,uhly pohľadu,to je moje! :DDDD
:):):):):):):):):):):):):):):):):)
Nešmýka sa,keď sa sr.čky
zdolávajú kolenačky.
:):):):):):):):):):):):):):):):):)
Výhodné je,keď sa plazím,
tak ma nikto nepodrazí!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

panča

a ten pocit byt v teple a vmäkkom..na nezaplatenie :)..cely svoj zivot sa motam v srač...ale nikdy som to nebrala ako nieco pozitivne..takze dolezity je spravny uhol pohladu..dakujem