Chcem si umyť ruky

panča

:(..to s tym platenym je uzasne. hladala som info o tom, ale nenasla som nic..takze ak aj boli nejake protesty,m netusim ako dopadli..Mnam, palacinky od dee (inak v hlave som si to povedala inaka a rymovalo sa to:). Tak este posuchy a mame tru urcite aj Gomka :). Prajem vsetkym krasny dnik..kurna, zabudla som, ze som chcela prist uplne inak..ze HOGY VAGY..tak nic..visla :DD

Dee

ooo a vidim, ze ste uz davno nejedli....robim palacinky...ake mate radi? Hlaste sa, inak ich vsetky zjem ja:o)))
♥♥♥
(.)(.)

Dee

Ahojte....vcera sa ste sa nejako rozpisali.....mne sa dnes zacal velmi zle moj den...prisiel mi mail zo skoly, ze mi odoberaju socialne stipko a posielaju sek na 15 litrov...ako skolne...kedze mam nadstandartnu dlzku studia.....idem si zarabat na prezitie k slovnaftu. Ako nieco take mozu urobit? Ja si nechcem brat pozicku, aj ked len studentsku. Jak je mozne, ze menia pravidla pocas studia...nech to zavedu buducim prvakom, aby vedeli do coho idu a nie uz skoro konciacim......zboznujem nase skolstvo. Je mi do placu:o(

panika

o kurna :)..to mi nieco pripomina...moju navnu tuzbu vediet po madarsky...ale co uz. Idem naozaj do postele. zajtra nas caka nulta hodina a odbery krvi atd...LUBIM VAS..znamych i neznamych ...a po jednom mailiku..chcela by som byt medv...VELMi..