Chcem si umyť ruky

pančuška

Prajem naaaaadherny slnecny tyzden -a nech Vam ziaden mracik na oblohe nevezme usmev ani nepokazi naladu. Po dazdi vzdy vyjde slniecko..musi

panča

tak tomuto sa hovori pozitivna sprava..je fajn, ze su ludia, ktori maju nielen pravomoci, ale aj oci a srdce. velmi sa esim, ze ti to takto super dopadlo. Vies, ono aj ked sa to bude o rok opakovat, uz Ta to tak nezaskoci a pevne verim, ze ,,sa to)" vyriesi tak dobre, ako teraz. Drzim paste, ale eraz sa hlavne tesim alt3
PS : rozhodla som sa, ze dnesok vyuzijem pre seba..ponaucena z vlanajska obliekla som si tielko a sedela som na slnku /vlani som bola opalena podla V vystrihu a kratkych rukavov...a teraz som ako cervene prasiatko -cele ruky, hlboky vystrih a aj vzadu na chrbate...horim ako pec:D

deeee

Ahojte, prave som vam chcela napisat o tej lamparni a vidim, ze ma pancitka predbehla. Mozno sa tam mihnem aj ja, aj ked si tym nie som ista. Inak rektor mi odpustil skolne, pravdepodobne za dobry prospech a socialnu situaciu. Takze tento rok nemusim platit a buduci rok sa znova zacne cele znova. Lubim vas. ♥♥♥

panča

caute sa ..napadlo ma fasa mesto v Bulharsku..sms je nedorucena, tak najskor takto a potom mailom.Cize odkaz pre DEE : NESEBAR. Mestecko je zapisane v zozname UNESCO a je velmo, velmo a este raz velmo vhodne pre zalubene pariky.LUBIM VAS alt3

mamca

Panči,tak teraz ti s tou loptou auto asi neukradnú,len nechaj mierne pootvorené okno,aby prípadní zlodeji vedeli,čo ich čaká.Odpudzovač.Skús si to zavesiť aj pred dvere domu.