Chcem si umyť ruky

samko r.

Ťažko sa prežíva prehra v športe a ešte ťažšie vo vojne... Preto nie sú Slovania v tejto krajine vítaní ani po rokoch. Povodne z nás mali byť otroci, neskor mydlo. Normálny človek ma za vyslovenie tejto pravdy nebude odsudzovať. Nemecký riťolez určite áno.Otec bol v koncentráku, preto mám právo toto vysloviť!!!

eee

prepáčte,že sa neozývam,ale robím každý deň a keď prídem domov,tak ma malá k netu ani nepustí a okrem toho moja polovička niečo rieši s pc,tak sme bez netu:-( Teraz pracujem-zase....aLE MáM VáS rada!!!!Všetkých.Som rada,že sa ozval aj Samko aj Mamča:-))alt3

panča

:D cakala som, ze to samko zaklincuje..nesklamal :DD
ja nemam ziadne rasisticke ci xenofobne vlohy, ale podla mna su nemci strasne chladny narod. Ako ceresnicka na ich zmzrznutej orte mi pripadala ich mila kancelarka M..., ked spanieli vyhrali Euro.Ked im podavala ruku a silene sa usmievala a a s tym kyslym vyrazom tvare nepockala aspon kym sa jej spanielsky brankar neotocil chrbatom..videla som niekolko repriz toho udelovania medaili, ale kazdy raz ma to vyviedlo z miery..ako aj ta nova reklama na macacie zradlo. mam ju rada, kym nepadne slovo ,,mrniet,,. Dnes sa citim byt vyuzita, pomahala som v praci pri prvych telefonatoch novych operatorov..tak sa tesim, ze nie som nova :D (nemyslim to zakerne, len sa tesim). No uvidim v pondelok, ked zacnem volat ja -na nove produkty, ako tu budem vyplakavat.Dcere dnes potvrdili astmu..tak Vas opustam, dnes sa uz neukazem. Mam Vas velmi rada a som stastna, ze Vas mam.alt3.

samko r.

Ako tí dvaja nemci čo chceli ísť na dovolenku do ruska. Jeden hovorí. Tam je nanič, je tam nuda, žiaden sex na ulici, žiadna zábava. Ten druhý hovorí: to čo hovoríš? Ja keď som tam bol, chlast tiekol prúdom, holé baby tancovali na stoloch, zábava, veselo, všetko sme mohli robiť. Prvý sa pýta: a to si tam kedy bol, lebo ja len vlani? Druhý hovorí: ja som tam bol ešte s Wehrmachtom.
Takže asi tak nejako je to v NSR:-))))))

mamca

No vidíš,Dee,už to zaberá,už sa cítiš dokonalou osobnosťou a cez zrkadlo svojho rozpoloženia vidíš aj mňa bez chyby..:DDD

mamca

Panči,podľa mojich prieskumov v tejto dobe blbne mail viacerým,možno je cez prázdniny preťažená sieť.:) No čo,tak sa vrátime k listovým zásielkam alebo poštovým holubom,prípadne nájde opäť využitie konská pošta...Ja sa potom hodím na banditský spôsob obživy..Hihi.