Chcem si umyť ruky

gomez

Szia dee!:) Hát školský menza! Ištenem! Radšej prídem večer na tie šišiky či čo si to zvykla. Alebo posúchy?

gomez

mami, samko sa ti nepochválil, že je chorý z toho, ako sme sa nechali uniesť včera v noci v bare:))))) to vieš, 15 hrušiek urobí svoje. :)))))))))))))))))))))

gomez

:)) no katty, len sa nechaj uniesť orientom. Brušné tance, čoeče, ja sa tým hadom ani nedivým, že nevydržia v tých košíkoch:))) a zéeške:))), štuplom malým riadne pohneš identitou:)))))))
Sem s tými fotkami!

katty1

...okrem toho, brušný tanec, to je ako siedmy div sveta, orientálna hudba, had okolo krku... teším sa na to, budú fotky na úrovni:)
v zeéške:)

katty1

najviacej sa mi páči "gentlelilith":)

som spala a zo sna zodvyhla telefón, dami volala, či nechcem chodiť na "zeéšku" cvičiť brušné tance, tak že chcem, že pojdem:))) že či pojde somnou, že pojde, že kedy etc. tak pojdeme, len, už teraz vidím, už to cítim ako to dopadne, ale dám jej do rúk ten foťák a potajomky odfotím aj ju a potom pošlem na net:) lebo už chcem mať ten fotobook:)
tak ja už odchádzam, držte sa, jemné stvorenia:)

katty1

...milotou, gentledee:)

"gentle" jemný
gentleshakti
gentleethel
gentlemamca
gentlelilith

gentlepanika
gentledami:)

...keď možu byť muži jemní...

gentlekatty19:)

deee

Nazdis priatelia.
Dnes idem na obed do skolskej jedalne, kto ide so mnou?Mam dost listkov.....
Este by som bola zvedava s cim som Katusku prekvapila....
Som rada,ze uz nechodite tak vela na cigu. Ale niekto tu porusuje moralku(vsak Shaktuska)a nazyva ju inym menom(ze cukrik, pche). Nezabudajte, ze mam oci vsade a nechcem sa v buducnosti starat len o vase dusicky ale aj o telicko a s tym uz mozem zacat teraz.
No tak ja uz idem papat. paaa

mamca

Samko,napriek kyslej chuti citrónová šťava pôsobí alkalicky.Ale do tej sódy by som ju samozrejme nedávala,na ukľudnenie žalúdka sa používa citrón v kombinácii s olivovým olejom alebo vlažnou vodou a medom.
Pri častejších problémoch s prekyslením žalúdka je dobrý prášok koreňa horca-3x denne na špičku noža pol hodiny pred jedlom,dobre zapiť.Užíva sa tak 2 týždne.
(Ale v tvojom prípade-nepi,paradajo! Hihihihi)

samko r.

Mamča a ten citrónik aj pomôže, alebo len sranduješ? Veď žalúdočná kyselina a citrón sú "skoro" rovnaké zložky, nie?

mamca

Faaaajn,ak na gumičku,môžeš sa smelo živiť tým,čo navarím...:)
Samko,prihodím aj citrónik,ale viac nečakaj,už takto behám od hrnca k hrncu:D