Bezfarebná henna . skúsenosti ?

nimba7

henna vam urcite pomoze na zlepsenie vlasov ale treba pouzivat pravidelne. z dm ka by som nekupovala. je to male a drahe balenie. mam radsej indicku hennu, ktora je 200g takze vydrzi dlhsie a tym padom je lacnejsia. najdete ju napr. tu

www.tany.sk

Lulu2011

Baby a ta bezfarebna hena nemota vlasy? som pocula, ze klasika hena dost ich zamotava, ze sa potom tazko rozcesavaju, mam velmi dlhe vlasy a nerada by som z nich mala klbko chemlonu

JahO_Odka

Bezfarebná naozaj nefarbí :) A tá z DM ti nevyčarí na hlave žiaden zázrak. Ale skúsiť môžeš, henna nikdy neuškodí :)

kvetinka.

Simi, niekde som čítala, že henna vlas obalí a nefarbí zvnútra ako chemická farba, takže hádam zahustí vlasy a spevní..ak si nefarbíš, tak ja by som bezfarebnú vyskúšala. Veď čo sa môže stať...

ale to farbenie, no neviem. Je to prášok a záleží kolko ho dáš a podobne..na to by som odvahu nemala.

Simona798

kvetinka , myslím , že na farbené sa to celkom nedá , len s odstupom 5 týždňov ale existuje aj blond henna myslím :)

kvetinka.

aj ja by som rada toto vedela...ale ja si aj vlasy farbím na blond, inak by som bola šedivá. Hold gény po maminke... len ich mám jemné a dosť mi padajú..no keďže henna nie je chémia, či by som ju mohla dávať aj na farbené vlasy. Lebo s hennou si farbiť neodvážim.