brucho

Príspevok v téme: brucho
kleo

Prosim vas poradte mi.Asi pol roka je tomu čo mi zacalo rast brucho a to z ničoho nič....nie nebojte sa tehotna nie som:Dale vadi mi to pretože som chuda a to brucho tak....vycnieva....ono to aj boli.Stale som nafuknuta a to ledva jem.čo to može byt?Niekedy mam aj bolesti.A to pravidelne cvičim brusaky...nezda sa mi to.Zeby vekom?Ale ved mam 25

bedna

Ahojte,ja neviem,nechcem vas strasit,ale mne rastla cysta na vajecniku a z toho som mala aj brucho zvacsene...inak som chuda v pase a bokata,ale to tak nemusi byt ak poznas svoj zdravotny stav...ja som o svojej cyste vedela roky ale potom nahle sa zvacsovala.... tiez som si myslela ,ze som cez sviatky pribrala a skusala som aj na trvenie aktiviu,matovy caj..Espumisan...roky som cvicila...nejedla som veci ktore nafukuju...ale problem bol inde....teraz mam po probleme..som 3 tyzden po operacii..pa

123456

mozu to byt premnozene kvasinky... skus si na nete najst nieco o protikvasinkovej diete... vela dievcat pise ze su stihle ale maju vycnievajuce brucho, ze vyzeraju ako pavuk... a u mnohys sa potvrdilo prave to premnozenie kvasiniek v traviacom trakte... tie sa zivia hlavne sladkymi vecami, cukrami, sacharidmi.... skus si o tom nieco najst...