Ako byť sexy

Príspevok v téme: Ako byť sexy
salala25

Čaute baby. Ako sa väčšinou nahodíte, keď chcete vyzerať sexi? Napr. ja sa cítim sexi, keď si vyčešem vlasy pekne do copu, nahodím nejaké výrazné náušnice (najlepšie kruhy) a oči si zvýrazním čiernou ceruzkou alebo nahodím "dymový look"......dajte ešte nejaké typy :)

Maoam

SmajliQa, vsak sa aj ty otoc za nejakym totalnym fesakom :-DDD, jednoduche riesenie, samozrejme tak, aby to priatel videl :-DDDDDDDDDDDD.
Ja som sa raz tak kukla za jednym ,co okolo nas prebehol (joggingoval), fakt super postava, fesak, si mala vidiet tu scenu potom! :-DDDD

smajliQa

Maoam
teraz nejde o mojho frajera, myslim ze on by sa neznizil na to, aby sa obzeral po lacnych....
ale,,, ta celkovo, obcas ma tak mikne, ako vidim tie pohlady, ze uplne im ide ten chtic z oci, ked vojde taka :D

no a DAVID :D ty si iny frajer potom :D
kks,ze dal si oprat... ten moj ani nevie, kde mame poracku :D

david23

smailiqa tak keď sa rozídete a budem vtedy slobodný, tak zavolaj, môžeme sa spolu frajeriť:-)))))) ale nééééé, tak teraz ja: kúpil som frajerke psa, lebo mrnčala, že ho chce. Samozrejme to dopadlo tak, ako som predpokladal, že pes ostane na krku mne, lebo frajerka s ním nepôjde nenamalována von a malovať sa jej nechce len kvôli psovi, z toho istého dôvodu nepôjde ani na nákup, takže to vše robím ja a už som dnes ráno dal aj oprať práčku a to úúúúplne sááám:-)

Maoam

hmmm, cojaviem, neviem ci je to normalne, ze ziarlis :-DDD, ziarlis asi preto, ze jej venoval pozornost? ze podvedome sa bojis, ze je v niecom lepsia ako ty? tazko povedat :-DDD

smajliQa

Maoam
a je to normalne ked v takej chvili ziarlim? :D
nie na tie zeny, ale na to, ked sa chlap otoci,,, ved,, ide o totalny nevkus!! :D

Maoam

smajliQa, no jo, otocia sa, mozno by ju aj velmi radi pretiahli, alebo sa s nou zabavili, ale tym to hasne, do vztahu s takou nepojde :-D

Maoam

Annika, asi mas rovnaky vkus :-), este pridam, ze su to baby, ktore nie su posadnute samy sebou a netocia sa len okolo seba samych, proste su schopne vidiet a vnimat aj svoje okolie a inych ludi, nielen seba, lebo v dnesnej dobe mam taky pocit, ze strasne vela zien je uplne posadnutych sebou a ked vnimaju okolie, tak len pre to, aby sa porovnavali a sledovali, co robia ine baby :-D

smajliQa

mna len udivuje, ze kazdy chlap ohovara zeny, ktore chcu byt nasilu sexy, ale ked vojde do podniku nejaka cuza, co si da leopadie leginy, pod tym ani nohavicky nema, k tomu stekle,,, vystrih az po pas....
zmalovana je jaka incucuna, a k tomu kopa haraburdia, myslim cacky macky bizutku,,,,,
tak sa otacaju jak keby nejaka TOP MODELKA vosla...
vtedy ma to vie pekne vytocit,, ved su traaaapne!!!!

Maoam

ja som sice zena, ale strasne sa mi pacia zeny, ktore maju esprit, take nieco 'specialne', zeny, ktore sa nesnazia nasilne na seba putat pozornost, skor take introvertnejsie, take normalne, zlate baby, jednoducho oblecene, uz ked sme pri outfite, take, co sa na nic nehraju a su same sebou, co maju specificky humor a ktore su inteligentne

s takymi babami je velka prca, trefne poznamky, suchy humor, perfektne...