Plandajúci tuk

Príspevok v téme: Plandajúci tuk
simonak

Zdravím, uvažovala som, kam mám túto tému zaradiť, ale myslím, že sem sa to hodí najviac. Už asi rok ma trápi jeden problém. Ale stále si hovorím, že sa to zlepší. Len už som naozaj demotivovaná a smutná, že to nejde. Ide o to, že na mojom tele všade plandá tuk. Nie, nepotrebujem schudnúť, vlastne mám podváhu :( Už rok cvičím 5 hodín týždenne. Kardio aj posilňujem. A po roku, nevidím žiadne zmeny. Som plandajúci kus tuku :( Trocha som nabrala svaly, ale na nich je vrstva tuku :( Všetko sa na mne trasie, ja už vážne neviem, ako ďalej.. Stravujem sa (si myslím) zdravo. Ja už naozaj neviem, som zúfalá :( Neviete mi niečo poradiť? Ďakuejm,,...

simonak

Dobre, už sem nebudem písať, keď si myslíte, že som anorektička. Nechcela som otravovať, len som myslela, že mi niekto poradí. Nejde mi ani tak o váhu, viem že mám málo a chcela som aj chcem pribrať. Ide mi o % tuku a svalov. Proste mám svaly, ale na nich tuk. Tak som chcela nejaké rady, ako páliť tuk a naberať svaly, ak sa to dá. Niesom skúsená, možno si to namýšlam, možno sa to nedá. A môj jedálny lístok? Tak vám napíšem, čo som jedla dnes.

Ráno: celozrnná bageta (tá veľká, má asi tak 160g) k tomu šunka, syr, paprika

neskôr 2 jablká, potom ešte jogurt s vločkami

na obed: karfiolová polievka, rizoto s hubami, paradajky, uhorka

potom som mala tvaroh s medom a orechami, neskôr som mala ešte hrozienka

No a na večeru som mala tuniakové cestoviny..

Snažím sa jesť aspoň trocha pravidelne, 5-6x denne, ale občas jedávam aj viac krát, aj keď to tiež neni ževraj dobré. Ja teda neviem, asi niečo robím zle

Maoam

Lulu, ja uz nevychadzam z uzasu dnes, vazne...to co sa deje????

Aj v susednej teme ta baba, co sa nenavidi, lebo vazi viac ako 48kg na 168cm..proste ja uz nechapem aaaaa vyzdvihnite ma niekto z tejto planety, prosiiiim

bingham

a to ze ty si myslis ze sa zdravujes zdravo nemusi byt tak celkom pravda...lebo ked sa snazis pribrat...a tvrdis ze priberas hlavne tuk...tak to nemozes robit spravne...

:(

Meriam 165 cm a kedysi som mala 49 kg a liezlo mi na nervy, keď mi každý vravel:"bože, aká si chudá", dnes mám 62 kg a stále som štíhla. Tak ja ti nerozumiem....

Maoam

tpch, ja si to vsimam uz od detstva, proste som videla, vnimala, ze väcsina ludi je psycho a coraz viac sa mi to len potvrdzuje :-(((( ale fakt ta obdivujem, ze to tak zvladas, lebo ty s nimi mas asi este väcsi kontakt

Lulu2011

tebe plandá koža, kedze nemas tuk a zrejme ani svaly uz

baby na dnes by uz aj stacilo nie? co to je šialena sobota? zle zoskupenie planet? :D

tpch1

presne tak, koza ma svoju hrubku a ked ju nema co vyplnit, ovisne. Opytaj sa ludi, ktori mali 120-130kil a schudli tak 30-40 kil, ako potom vyzera koza.