Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

Maoam

Lulu, ona si mysli, ze tak ako vcera, jej ludia venuju aj dnes celu svoju nedelu, lebo nemaju nic lepsie na praci

ja padam odtialto

majte sa!

ak mam problem - tak ho riesim, nie? tak zacni riesit aj ty, ten svoj, inak ti boli vsetky tie roky studia a doktoratu, roky treningov kvoli stihlej p ostave a roky zdraveho jedenia PRD PLATNE, ked skoncis ako psychicka troska a nikdy nebudes moct mat normalny zivot, pracu, rodinu

Lulu2011

sweetsandra - ja mavam uzkosti aj depresiu, ale snazim sa nezatazovat tým iných ludi, vyfnukavanie este nikomu nepomohlo, si precitaj nejake knizky o pricinach chorob, alebo velmi odporucam knihy od psychiatra Praška, ma aj zvlast o obsedantnej poruche, tam by si sa nasla a mozno konecne pochopila, ze ti drbká, ale ty si natolko rozmaznana, ze ta to ani netukne, pomoct si sama, radsej budes zakladat chu..ve temy na zdravi

Maoam

chod sa dat liecit, nie si na tomto svete jedina s tymto problemom

a o zivote inych nevies NIC, tak nehodnot, kto ma aky zivot a cim trpel/trpi, ked nevies nic

Maoam

ako vidime, zivot si si nevzala, hoci si sa viackrat opakovane vyhrazala

otazne je, preco sa nejdes liecit, hoci to tu s tebou myslelo dobre velmi vela ludi

ak ide len o chorobne putanie pozornosti, alebo sa zabavas, je to o to smutnejsie

je to na tebe - bud sa pojdes dat liecit, alebo nie a potom skoncis zle

sweetsandra

Neposudzovala by som ludi.Nikto nevie kedy moze trpiet nejakou psychickou porucho a smiat sa z toho nie je velmi vhodne.